Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 5 év civodás. Mi a véleményete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bridzsitta Bardotta kérdése:

5 év civodás. Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
5 éve ismertem meg egy srácot...eleinte nagyon jól kijöttünk nagyon jó barátok is lettünk majd megromlott a kapcsolatunk, mikor össze jöttem a volt barátommal...majd a sráccal néha beszéltünk néha nem...nagyon viharos volt a kapcsolatunk, de nem igazán értettem miért hisz sose utalt arra hogy többet szeretne...ez ment éveken át...mire idén szintén elkezdtünk beszélgetni...és engem hibáztatott amiért nem volt köztünk semmi (sose utalt többre)...majd kezdett helyre jönni a kapcsolatunk barátság szinten mire közölte hogy el fog költözni, de ha akarom marad...tudtam hogy jobb lesz nki ha elmegy jobb munkahely stb...de mikor hazajárt egyszer találkoztunk és mintha több lett volna köztünk és hetekig jól el voltunk, mint egy kialakuló románc...de a srác utánna nem írt nem keresett, pedig bevallota hogy már vagy 5 éve többet érez irántam...de én már meguntam hogy mindig én keresem....Nektek mi erről a véleményetek?

#tanácstalanság #fontos voltam e neki
2016. okt. 18. 11:32
 1/1 anonim ***** válasza:

na igen, egy újabb csodás, ékes példája annak, hogy férfi-nő közt nincs barátság.

Mi a véleményem róla? Nem kell "barátkozni" vele, vagy ha te is többet érzel iránta, akkor meg mire vársz?

2016. okt. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!