Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam neki, hogy róla...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy róla álmodtam?

Figyelt kérdés

Hali!


Van egy csaj aki nagyon bejön, rengetegen fűzik, de ennek ellenére én látom rajta, hogy picit önbizalom hiányos..


Beszélgetünk fb-n már pár napja..

Gáz elmondani neki, hogy ma vele álmodtam? Mm hülyén jönne ki??

Úgy is rákérdezne, hogy mi volt az álomban és azt meg csak nem válaszolhatom , hogy 18+ karikás volt, mert akkor perverznek nézne egyből..

Tehát elmondjam neki vagy inkább ne?

vagy mondjam el de a 18+-t hagyjam ki?



#adjadnekifogdmegfogdmeggyuszika
2016. okt. 1. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
pszichológiailag az a baja nyilván mint a mai fiatalok nagy részének, többet mutat, mint amit tud..
2016. okt. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szerintem a maga módján mindenkiben van önbizalomhiány...bármilyen falat húz fel vagy álarcot vesz föl...
2016. okt. 1. 14:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt jól látod, de ha falakat épít, később még rá is fog stresszelni, feszült les, nem fogja érteni a dolgokat..
2016. okt. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkabb beszelgess vele még, míg a jeleit nem látod annak hogy kedvel, és akkor hozd fel az álmod, mintha az elött valo nap ejjel almodtad volna, 18+ nélkül.
2016. okt. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy hagyd ki a 18+-t es annyit mondj egyutt jartunk csokoloztunk, olelkeztunk egyutt aludtunk.
2016. okt. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!