Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy sikerülhet?

Figyelt kérdés
Van egy fiú a suliban aki nagyon szimpatikus, mind a ketten 13 évesek vagyunk. Nagyon megszeretném ismerni és beszélgetni vele. Csak nem tudom hogy menjek oda beszélgetni, milyen témát hozhatnák fel ami nem feltűnő hogy szimpatikus. Én már esetleg arra is gondoltam hogy véletlen mikor Elmegyek mellette elejtem például a füzetemet és akkor már mondhatnám azt neki hogy Bocsi, meg minden és kialakul a beszélgetés. Létszi ötleteket kérek!!

2016. okt. 19. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
jó az ötleted, de szerintem nem venné fel neked
2016. okt. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ha pont előtte ejtem le? Szerinted úgy se?
2016. okt. 19. 16:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá és mondd neki, hogy otthon felejtetted a számológépedet/ vonalzódat/ körződet stb. Kérj olyat, ami biztos van neki. Szóval kérd el tőle egy órára, aztán vidd vissza és köszönd meg neki, esetleg hívd meg egy kólára. Ha tetszel neki, biztosan elfogadja. Sok sikert!
2016. okt. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!😊
2016. okt. 19. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!