Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Már szeretnék egy pasit....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már szeretnék egy pasit. Hogyan sikerülhet?

Figyelt kérdés
Egy ideje hiányzik hog nincs barátom(még sose volt),de olyan rossz h nincs kinek megfogjam a kezet es mondjam hogy szeretlk(pedig van aki tetszik). Még senkinek nem tetszettem soha. 14L

2016. okt. 15. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Fogd meg anyád kezét. Raersz meg a pasizasaal. Gyerek vagy használd ki. Ne azzal törődj hogy tetszel e valakinek. Ilyen korban még amúgy sem érdemes járni senkivel. Majd ennek is eljon az ideje. Majd valahol valamikor talakozol egy olyan sráccal akivel érdemes kapcsolatot kialakitani. De most még raersz. Én 16 éves vagyok és nincs nem is volt még barátom. Ez nem azt jelenti hogy nem akartam csak hogy nem találkoztam olyannal akibe szerelmes lettem volna és csak azért mert szeretethianyom van nem fogok valami jött mentel osszejonni.
2016. okt. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Lennék a pasid, de sajnos túl fiatal vagy hozzám.

20/F

2016. okt. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
16 17 ensem azt mondtam hogy osszejonnek egy jott menttel!
2016. okt. 15. 19:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem lennék a pasid, de elvenném a szüzességed. (17)
2016. nov. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kosz de nem
2016. nov. 6. 01:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Menny oda valakihez, fogd meg a kezét és mondd neki hogy az enyém vagy, én nem ellenkeznék :DD
2016. nov. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!