Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdeményezzek? (többi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Tegnap barátnőmmel együtt mentünk haza suli után, és az egyik srác az évfolyamból velünk jött. Barátnőmmel ők már elég régóta ismerik egymást. És ugye beszélgettem velük és igazából azt hiszem tetszik mert olyan aranyos (jó nem kezdek el áradozni ,hogy milyen) szóval barátnőmmel szokás szerint cseszegettük egymást (persze csak ilyen ártatlan megjegyzések:D) és valamit beszóltam és mindketten nevettek ő is.. Majd mikor elköszöntünk akkor annyira mélyen a szemembe nézett és úgy köszönt el ,hogy szia. Most beszéltünk először, lehet ,hogy csak hirtelen fellángolás vagy nem tudom.. de több közös óránk is van! Arra gondoltam ,hogy minden héten van 2 olyan nap mikor együtt végzünk és ő is egyedül indul haza meg én is, és ,hogy akkor esetleg köszönnék neki vagy valami...

Szerintetek?

Kicsit összevisszaság lett bocsánat, lehet ,hogy nem mindenhol érthető, de nem tudom megfogalmazni pontosan ,hogy most szimpi vagyok-e neki vagy csak kedves akart lenni... ( kevés az önbizalmam)

Köszönöm a válaszokat előre is!:)

16/L



2016. okt. 20. 21:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Te is beszélgess vele, keresd a társaságát. Ha többet akar mint barátság, akkor úgyis kezdeményezni fog (remélhetőleg)
2016. okt. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!