Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok? 🤔

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok? 🤔

Figyelt kérdés
Ti mit tennétek, ha lenne egy fiú a suliba aki nagyon helyes, cuki, szokott nézni is elég rendszeres..és te akárhogy is erölködsz nem tudod levenni róla a szemeidet.. De viszont egyel alattad jár.. mondjuk te nyolcadikos vagy, ő meg 7.. És ezért egy kicsit gyerekesebb de nem annyira, csak a barátaival.. (na de szóval ezt félre téve ugye mivel nekem kicsit bejön meg minden.. Nem tudom milyen meggondolásból de egyszer barátnőmmel egyik szünetbe néztünk le az emeletről (suliba) és ő pont ott állt alattad beszélgetett és valamiért a barátnőmmel meg akartuk őt dombni és erre hirtelen lentről eltűnt néztünk h hol van erre egyszer csak ott mellénk jön, így oda könyököl a korlátra és azt mondja: Mivan? És én meg annyira megilyedtem, két másodpercre a szemébe is néznem, de szóval annyira megilyedtem h én így full vörösen elsétáltam.. És sajnáltam amúgy szegényt mert pont oda jött, dumálhattünk is volna kicsit de annyira cuki volt..)

2016. okt. 22. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ismerkedj össze vele :)
2016. okt. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez teljesen természetes viselkedés a részetekről, a fiú részéről is, hogy úgy próbál ismerkedni: "Na, mi van?" És az is természetes, hogy elpirulsz,és zavarba jössz. De azért a megijedtem szót j-vel írjad máskor.
2016. okt. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyéniség vagy, mert a többség ly helyett szokot j-t írni, Te pedig j helyettt írsz ly-t = "megilyedtem"... :D
2016. okt. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jólvan naah.. 😂 mindeg is egyéniség voltam..
2016. okt. 23. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!