Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, mit csinalnatok ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, mit csinalnatok ha buliba random lesmarolna egy szebb csaj?

Figyelt kérdés
O is reszeg, te is reszeg felallasban

2016. aug. 6. 21:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Visszasmárolnám, jól letapiznám, aztán elvinném valami rejtett helyre, ott pedig levetkőztetném, és jól megdolgoznám, amit ő is élvezne :)
2016. aug. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
exemet így ismertem meg :D részeg voltam (lány vagyok) egyszercsak odamentem hozzá és lesmároltam. tetszett neki.
2016. aug. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%

Nem smárolna le mert nem lennék ott.

Nem szeretek bulizni.

2016. aug. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98%

Még 4 évvel ezelőtt volt erre példa hogy egy kis szőke csinos lány odajött hozzám és csak úgy spontán lesmárolt. Én is ittas állapotban voltam, meg ő is, de én annyira nem voltam részeg csak simán jókedvem volt. Nekem tetszett a dolog mert pont aznap csalódtam a barátnőmbe nagyon nagyot és akkor is szakítottam vele, így picit ki voltam. Én akkor még nem voltam annyira részeg, jóformán még csak 2 üveg sörön voltam túl akkor. A csajszi lesmárolt, utána együtt táncoltunk, aztán akkor egyik haverom szólt hogy segítsek mert a másik haverunk annyira szétcsapta magát hogy jobbnak láttuk ha hazavisszük. Ő ott lakott a szórakozóhelytől 3 percnyire kb 20 perc után visszamentünk de akkor a csajt hiába kerestem nem láttam ott. Pár hónappal később busszal mentem valahova és a csaj meglátott és leült mellém, eleinte meg sem ismertem, meg akkor máson járt az agyam nem figyeltem úgy, és akkor mondta hogy örül neki hogy végre lát engem mert ő is összevissza keresett engem a bulihelyen akkor. Persze nem értettem miről beszél, de mondta a dátumot meg mindent és leeset nekem a dolog hogy vele smároltam. Akkor nagyon kövér voltam, nem hittem volna hogy pont én kellenék neki, de végül az lett a vége hogy összejöttünk, elmentünk randizni meg sok helyen jártam vele. Első barátnőm volt. Ő vett rá hogy lefogyjak, neki köszönhetem hogy jól nézek ki és az önbizalmam is megugrott amivel elértem azt amit nagyon el akartam érni.

Persze már lassan 2 éve hogy szakítottunk. Én dobtam őt mert egyre elviselhetetlenül kezdett el viselkedni velem meg egyik haveromat meg családtagomat se tisztelte, meg flegma volt és nekem ez sok volt már tőle.


Azóta már 10 hónapja van barátnőm akivel imádjuk egymást és nagyon jól megvagyunk. Őt már teljesen máshogy ismertem meg. Mostanában nem járok el bulizni mert engem már nem vonzanak az ilyen események, helyi rendezvényekre szoktam elmenni maximum és ennyi.

2016. aug. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%
#2: Gáz vagy. Nagyon :)
2016. aug. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%
2-es vagyok :D kösz utolsó.
2016. aug. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Na! Ne tessek itt egymas veret szovogatni, helyette inkabb tovabbi valaszokat varok!
2016. aug. 6. 22:47
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Tuti én is lesmárolnám aztán keresnénk egy sötét bokrot és élvezkednénk...
2016. aug. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Termeszetesen addig utnem a vasat amig meleg, tudva hogy jozanul es vilagosban elhajtana a verbe.
2016. aug. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem hinném el...
2016. aug. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!