Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A tőletek idősebb, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tőletek idősebb, vagy fiatalok lányok jönnek be nektek?

Figyelt kérdés
Nekem egyértelműen az idősebbek. 16/f Talán az egykorúak, de nem szeretem a kislányokat. :)

2016. okt. 22. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:

És ez miért olyan egyértelmű? Nekem a te korodban mindig a velem egykorúak voltak szimpatikusak, és cikinek tartottam, amikor egy 1 évvel fiatalabb próbált imponálni nekem. Aztán ahogy idősödtem, szerintem olyan 18-19 éves koromban jöttem rá, hogy nem is olyan gáz, ha egy nő fiatalabb, mert mégis mit számít az életkor, ha azonos hangon vagyunk, és kedveljük/megértjük egymást?

Nyilván van egy határ, de szerintem egy bizonyos kor felett pár év ide-oda már nem mérvadó.

2016. okt. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem az idősebbek. A fiatalabb korosztály sajnos nagyon elr.bancosodott... Alig találni normális lányt. Ez viszont csak azért baj, mert az idősebb lányoknak meg nem kell fiatalabb fiú.

16F

2016. okt. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem az idosebbek (1-2ev) de csam azert mert 1evvel korabban mentem suliba es a mostani sulimba levo csajok idosebbek :(
2016. okt. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#2-es. Tévedsz. Én 18 leszek nem sokára és egy 15 éves sráccal szimpatizálok. Nálam a kor nem kizáró ok, ha értelmes az ember fia. :)
2016. okt. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sokkal fiatalabbak. 36/f
2016. okt. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolsó :D

Ezzel én is lennék annyi idősen,mint te...

2016. okt. 27. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!