Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok Tudom sokadik ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok Tudom sokadik ilyen kerdes, de nektek milyen tulajdonsagbol all a tokeletes fiu? Kulsore belsore

Figyelt kérdés
2016. okt. 23. 18:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Magas kb: 180

Szőkés barna haj

Kék vagy zöld szem

Belső:kedves , vicces, megbízható , de a legfontosabb hogy szeressen

14l

2016. okt. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
51%

Külső: Vékony,szemszín,hajszín tök mindegy.Ne legyen díszb*zis.Nézzen ki úgy,mint egy férfi(ne gyantázza a lábát stb.

Belső : Legyen kedves,vicces,tisztelettudó,romantikus,ne csaljon meg,ne bámuljon más lányokat ha velem van,ne rajtam vezesse le az idegességét...kb ennyi.Remélem segítettem:)

2016. okt. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Igen segitettel:)
2016. okt. 23. 18:39
 4/18 anonim ***** válasza:

Külsőre: min. 170cm, és min. 65kg. Ne legyen hosszú haja. Se páwa haja. A színe mind1, de jó, ha barna. Szemszín dettó. Ne legyen gusztustalanul ronda, legalább átlagos. Nem kell kocka has, de legyen kicsi izom a karján, ha a nagy szám miatt bajba kerülök, és megtalálnak az utcán, meg tudjon védeni.


Belső: Bírja a hideget. Nagyon hideg kezeim vannak. Szeresse az állatokat, élete a természetről szóljon. Jó, ha szereti a krimiket és a horrorokat. Ne legyen féltékeny típus. Ez az egyik legfontosabb. És legyen hűséges. Írjon normálisan és helyesen. Nem szeretem, ha valaki telenyomja az üzenetét emojikkal meg XD-kel. Ezt mellőzze.


Talán ennyi.

2016. okt. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ja és max 18 legyen.
2016. okt. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Külső: magasabb mint én (>=175 cm), vékony, barna vagy sötétebb hajú és szemű, szemüveges

Belső: aranyos, vicces, kocka, megbízható, hűséges, és mint előbb mondták.. legfontosabb, hogy szeressen.

19/L

2016. okt. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Külső:

Sötétbarna haj, barna szem, szálkás vagy átlagos testalkat, 160-170 cm magas.

Belső:

Kedves, türelmes, megértő, vicces, segítőkész.


A testhez kb ilyesmi:

[link]


A hajhoz kb ilyesmi, csak sötétebb barnában:

[link]

2016. okt. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Olyan aki nem túl mainstream, van stílusa és saját gondolatai,alapvetően társasági extrovertált ember, aki vicces mindenből viccet tud csinálni de érzi mit kell komolyan venni és tudja hol a határ, emellett persze nyitott, okos, és érzékeny...blabla :) :D

(Szerintem ez alapján mindenki érti miért nincs barátom :D:D:D)

külsőre amúgy az ápolt normál testalkat de inkább az ilyen szálkás magas viszonylag vékonyabb fiúk. Hajszín szemszín mindegy.

2016. okt. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Külső:

Legyen nálam magasabb vagy velem egy magas(176 cm vagyok),barna hajú, szemszín mindegy.

Belső

Én a szerényebb, csendesebb emberekkel általában jobban kijövök, ezért előny, ha ő is ilyen. Viszont ha nem, azzal sincs gond, csak akkor értse meg, hogy én nem nagyon bírom a nagy tömeget meg az ilyen nagyobb társaságokat és ezt vegye figyelembe.

Előny ha van humora, viszont ha folyamat sz*r szóvicceket nyomat, amik nem is viccesek az nagyon fel tud bosszantani. :D

Ne akarjon mindig a középpontban lenni, bírja ki, ha éppen 5 percig nem rá figyelnek.

Ha tényleg szeret és fontos vagyok neki, akkor azt fejezze ki sokszor, mert szükségem van a megerősítésre.

Aztán..nyilván legyen hűséges, nagyon tudom értékelni, ha egy fiú udvarias és tiszteli az idősebbeket.

A tesóim állnak hozzám legközelebb, szóval örülnék ha velük is kijönne, habár ez nem nehéz, mert nagyon aranyosak.:3

Emellett előny ha szereti a rockot és az animéket.

(És ha gördeszkázik, de ez csak ilyen nagyon plusz^^)

Kb. ennyi..

16l

2016. okt. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Smile_44 válasza:

Hány évesek vagytok?

Nem akarok megserteni senkit. De ahogy írtatok meg ahogy kifejtettetek hogy nektek milyen az ideális pasi.. nagyon fura.

20 éves vagyok. Sosem volt pasi idealom maximum annyi hogy magas legyen. De higgyétek el hogy egy teljesen különböző emberbe fogtok beleszeretni. Külső az mind1. Hogy valaki a barna szeműeket valaki a kéket preferálja jobban. Én ezt sosem értettem.. de nem ez a lényeg. Szóval én több mint 1 éve vagyok vagyok együtt a párommal és nagyon különbözőek vagyunk. Ő hangos és csendes, ő magas én pici. Tudni fogjátok ha a nagy ő jön. Érezni fogjátok és nem fog számítani hogy hogy nezki vagy hogy mi a kedvenc filmje. Tökéletes fiú.. létezik ilyen persze, de itt most nem a sztárokra gondolok. Mert én megtalaltam a tökéletes fiút. Ahogy olvasgattam az előző válaszokat nekem úgy tűnt elég magasra tettétek a lécet. Én egyetemista vagyok a párom is az. Sosem ismertem meg nála intelligensebb embert. Mindenhez hozzá tud szólni mindenről van véleménye. Sosem unatkozunk.

Szóval ezzel csak annyit akartam , hogy jártatok nyitott szemmel és ne nézzétek le azt aki mondjuk nem az "álom pasi" kategóriába tartozik. Sosem tudhatja az ember hogy milyen is igazából a másik.

20L

2016. okt. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!