Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, hogy ez a sokadik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy ez a sokadik ilyen kérdés. (? )

Figyelt kérdés

...de ha már van egy lányos verzió, akkor legyen már egy fiús is:)

Szóval fiúk: számotokra mitől tökéletes egy lány?



2016. okt. 23. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:

belső : kedves vicces megértő jó fej

külső meg mindegy de azért kék vagy zöld szemet előnybe részesítem személy szerint ;)

2016. okt. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Számomra attól, hogy önmagunk tudunk lenni egymással, tudunk egymással sok mindenről beszélgetni, tetszik külsőleg is, és van egy olyan kisugárzása, ami számomra vonzó. Nehéz ezt itt megmagyarázni. A legfontosabb mégis az első dolog, hogy ne kelljen felvennünk egy 'álarcot', amikor egymással vagyunk, hanem teljesen természetesen tudjunk viselkedni. Erre én akkor jöttem rá, amikor találtam egy ilyen lányt - hihetetlen élmény.


19/F

2016. okt. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Belso: megerto, valamilyen szinten okos, de a hulyesegekben is benne van, humoros, es bujos. Kulso: nalam a 170 felettiek vannak elonyben de az alatt se baj, szemszin, hajszin mindegy csak voros ne legyen. Atlag testalkat, ne tul kover ne tul sovany. Ne tucat stilusa legyen.

17F. Ha van ilyen es budapest kornyeki az irjon:D

Sportolo lany elonyben

2016. okt. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!