Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent nalatok az, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent nalatok az, hogy "csak kavarunk"? Csak szex, parkapcsolat nélkül? Vagy csak csók? Vagy mi?

Figyelt kérdés
2016. okt. 25. 14:44
 1/8 anonim válasza:
Attól függ hány évesek vagytok..ha pl 14-15 akkor valószínű csak csók és ennyi,kapcsolat nélkul. Ha mondjuk 16-17 vagy a felett akkor ertelemszeruen lehet tobb is,a lényeg hogy nincs kapcsolat.
2016. okt. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálam semmit. Kavarjanak a ribizlik meg az ostoba fiúk.
2016. okt. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Alkalmi szabadidőpartnert jelent.
2016. okt. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kortól függ szerintem is, 16 alatt mi úgy az alatt csókot értettük, 16 felett már többet egészen a szexig minden féle intimitás. De számomra meg a környezetemben azt hívjuk kavarásnak, amikor két ember bulikban összenyal vagy esetleg még hétköznapon is napi szinten elcsattan egy-két csók, emelett állandóan beszélnek és elvannak együtt, de mégsincs kimondva hogy járnak, nem alkotnak egy párt
2016. okt. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem én nem is a Földön élek.16 évesen nálatok belefér a szex??Az ilyen ostoba gondolkodás miatt van a sok állami gondozott,meg wc-be szült gyerek,akiket pl.én tartok el..
2016. okt. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Na,ezt jól megírtam.Mindegy,értitek ti!
2016. okt. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Manapsag sajnos belefer. Mondjuk par evtizeddel ezelott is belefert. Csak hat, amennyire en latom, a mai 15-18 evesek meg olyan nagyon gyerekek. Legalabbis mas kerdesekben, a szexben nem.
2016. okt. 28. 12:49
 8/8 anonim válasza:
Ennél primitívebb hozzáállás és nagyobb elvakultság nincs is..mikor valaki ezt írja hogy mennyire el van rontva ez a generáció,gondoljon csak vissza,az ő generációjára az ő korának társadalmára nem pont ezt mondták az idősek ? és még megkérdezném hogy századokkal ezelőtt mikor is szültek gyermeket a nők/lányok?:)
2016. okt. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!