Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire elítélendő?

Figyelt kérdés

Nincs barátom már egy jó ideje, néha hiányzik az, hogy valaki szeressen(megölelgessen, csókolgasson stb.)

Valamelyik nap elmentem sétálni este a legjobb barátommal és elcsattant egy pár csók. Annyiba maradtunk, hogy néha összejárunk majd így. Ez nagyon rossz dolog? 17/L



2016. ápr. 14. 21:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Összejártok dugni? Nincs azzal semmi baj.
2016. ápr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Basz-tok egy jót,aztán ennyi :D nincs ezzel semmi
2016. ápr. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
Nem, egyáltalán nem elítèlendő :), nyugodj meg. :D
2016. ápr. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszi :)
2016. ápr. 14. 22:18
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
én rohadtul elitelem az ilyeneket... azert csókolózni / dugni hogy te jol érezd magad? nem gondolod hogy ez picit önző dolog? ezeknek csak szerintem az a lényege hogy együtt érezzétek jol magatokat és hogy kifejezzetek szereteteteket? csak én vagyok ilyen maradi? az én felfogasom a rossz? nekem sincs barátnőm egy ideje de nem fogok levarrni senkit azért hogy nekem jobb legyen... 17/f
2016. ápr. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
miért érezném csak én jól magam?
2016. ápr. 14. 23:00
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
teljesen mindegy hogy ő is élvezi e vagy sem mind a ketten csak magatokra gondoltok olyankor hogy te jol érezd magad... ezeknek a dolgoknak az összetartozasrol kéne szolniuk... a cél az hogy közösen jol érezzük magunkat ha neki szar nekem is... nem az hogy nekem legyen jo azt vele mivan kit érdekel...
2016. ápr. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hogy ne érdekelne, hogy mi van vele hiszen a legjobb barátom. Együtt nevetünk együtt sírunk.
2016. ápr. 14. 23:11
 9/13 anonim ***** válasza:
75%

Ez már nehezen barátság :D Én nem szoktam csókolgatni a barátaimat

Ne áltasd magad, ne hazudj magadnak! Elmondtad a tényeket.

Elítélendő.. semmiképp sem! Ismeritek egymást, meg tudjátok beszélni az érzéseiteket, mire van szükségetek.. Innentől kezdve úgy alakítjátok a kapcsolatotokat, ahogyan nektek jó! :)


Csak barátság az nehezen fog menni, abban fogtok szenvedni.. de én remélem, hogy többre van szükségetek egymástól, mint barátság, mert ez olyan izgi mikor legjobb barátok jönnek össze :D

2016. ápr. 15. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
De mer nem josztok ossze
2016. ápr. 15. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!