Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Most haladó szinten vagyok,...

Most haladó szinten vagyok, mennyi idő, míg eljutok a nyelvvizsgáig? Áprilisig kellene megcsinálnom

Figyelt kérdés
heti 2x4 óra nyelviskola, plusz 2hetente szeretnék kivégezni egy tankönyvet+munkafüzetet (ezekből van egy csomó otthon).

2016. okt. 21. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Célirányosan a nyelvvizsgára készülnék és akkor simán meg is lenne. Nem a mennyiség a lényeg, hanem a vizsgarutin. Nézd meg milyen feladatok lesznek és azokat gyakorold orrvérzésig. A nyelvvizsga nem nyelvtudást jelent. Valamicske összefüggés van közöttük, de nem annyi, mint azt általában gondoljuk. Legyen rutinod, tudd az alap témákat, némi szókincs és ennyi. Ezer kérdés, ezer válasz, alap nyelvtan, formalevél minták, ilyenek. A szóbelit meg gyakorolni kell valakivel, aki tudja, mire mész.
2016. okt. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen, a munkafüzetek és tankönyvek mellett letöltöttem és megvettem vizsgafeladatokat is, azokat is csinálnám, meg persze szavakat is tanulom. Viszont a haladó szint kihagyása eléggé meglátszott, hogy anélkül akartam nekiugrani a nyelvvizsgakönyveknek, ill. voltam előkészítő tanfolyamon is, és ott is éreztem, hogy nem az én szintem.
2016. okt. 21. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!