Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelenthet ez? 17/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet ez? 17/L

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, aki egész nap engem piszkál, meg mindig velem viccelődik, mindenféle beceneveket talál ki nekem,ha másik fiúval vagyok, mindog elkezd mondani vmi hülyeséget (gondolom h ráfigyeljek) sokat mosolyog rám, meg van h hosszú ideig nézzük egymást,ha valaki más piszkál, akkor van h egyutt piszkal vele, de sokszor meg beszól a másik fiúnak, szóval mondhatjuk, h megvéd, ha valami bajom van meg mindig próbál megvigasztalni. Mostmár szinte egész nap vele vagyok, de nem tudom h esetleg csak barátkozni akar, vagy tetszem neki, vagy így mi lehet ez, mert régen nem is beszéltünk, mostanában meg egész nap vele vagyok, de nem ketten vaygunk ilyenkor, hanem mindig ott van még csomó ember, csak így velem foglalkozik a legtöbbet, meg mindig ugyanazokban a tásaságokban vagyunk mostanában. Már próbáltam egyszer ráírni facebookon, de csak egy szűkszavú választ adott a kérdésemre és nem tartotta fent a beszélgetést, de persze lehet rossz kedve volt v bármi. Ő elég hangos, meg nagyon vicces. Én pedig halkabb vagyok, de mindenen nevetek, meg én is nagyon sokat szoktam hülyéskedni. Csak én szelidebb vagyok, ő meg vagányabb, meg ő roosz tanuló, én meg jó. Nem tudom így tetszhetnék e neki, vagy milyen lenne a kapcsolat, de én nagyon jól érzem magam vele, meg ő is szeret szerintem velem lenni, mert egész nap engem piszkál, és mostmár ez nagyon régóta (kb 2 hónapja) tart, és nem értem, mit akarhat, h most csak viccelődik, szeret piszkálni, tetszem neki, v csak baratkozik, nem tudom tényleg már, de nekem ő egyre jobban tetszik ,és nem akarom amiatt elveszíteni, h esetleg nem merek lépni én sem meg ő sem, de mostmár tök jóban vagyunk, és nem szeretném ezt sem tönkretenni, de szertném már tudni, mi ez az egész. Meg úgy érzem, jobb lenne, ha ő hípvna el vhova v vmi, ha tényleg annnyira akar vmit, mert szerintem ezt a fiúknak kell.Úgy érzem tetszem neki, de leheth esetleg csak félreértem. Lehetséges h csak fél konkrétan megmondani, ha ilyen vagány amúgy meg? Mert még nem volt barátnője, meg elég gyerekes is amúgy még. szerintetek mit csináljak? Lehet vhogy burkoltan rákérdezni erre? Vagy hogyan teremtsek olyan alkalmat, h ketten legyünk, mert ha piszkál, mindig nagyon hangosan teszi, mert eleve mindent úgy csinál, és mindig odagyűlnek emiatt a haverjai is, és mostmár egyébként mindenki kicsit hozzá hasonlóan piszkál, és véletlen mindenkinek olyan nevetgélve reagálok, mint ahogyan neki, de valahogy azért meg szeretném neki mutatni, h nekem ő tetszik. Mindig tökre zavarban vaygok előtte, és nem tudom neki normálisan kimutatni vmiért, h őtetszik. Mivel bátorítsam szerintetek? (Ha egyáltalán kell :D ) Bocsi a hosszú szövegért, remélem, azért lesz, aki elolvassa :D

2016. okt. 26. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nem is tudom... Szerintem írj rá megint valamivel, de én is úgy találom helyesnek, hogy a fiú kezdeményezzen, viszont lehet félénk. Szerintem próbáld meg vahogyan kideríteni mit érze, barátok, esetleg ismerősök segítségével.
2016. okt. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szivozz vele tele is. Csipkelodj, probalj viccelodni, menj bele, ha hozzad szol es vmit "beszol". Ha pedig ketten vagytok probald kerdezgetni, hogy lassa erdeklodsz iranta
2016. okt. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen tetszel neki, ha neked is akkor kozeledj felé, flörtölj.
2016. okt. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!