Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Van egy fiú ismerősöm, és valahogy így szóbajött így a járás meg ilyenek, és ő azt mondta, hogy neki csak addig kell egy lány, amíg nem talál egy jobbat.

Ez engem kicsit meglepett, mert szerintem hogyha valakik együtt vannak, akkor nyílván szeretik egymást és ha összeismerkednek egy jobb lánnyal/sráccal, akkor se kezdenek el az iránt érdeklődni úgy, ha közben van valakijük. Szerintetek?


2016. okt. 30. 00:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát egy bizonyos szempontból...mármint az tényleg nem oké, ha a csákó mindig leváltja a csaját egy jobbra, de ha az esetleg egy olyan, akivel jobban kijön és jobban illenek össze, mint az eredeti, akkor az szerintem több is mint normális. Mert arra, hogy "együtt vannak", elég gáz kifogásként gondolni, mivel ahhoz két ember kell
2016. okt. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hát ő izé, ne gyere össze vele ha hoszú távra tervezel :D
2016. okt. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!