Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el, hogy küldjön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy küldjön képet?

Figyelt kérdés
Van egy lány, csak így instán láttam, és felvettem snapchaten.. Hogyan érhetném el, hogy küldjön képet (,akár erotikusabbat is)?

2016. okt. 30. 07:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig felajánlom, hogy én is küdök cserébe. Sőt, akár előre is. Ez már sokszor bejött. De olyan is van, aki így sem küldött. Abba is belenyugszom.
2016. okt. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát.. meg kell törni, mert nem tűnik olyan lánynak, aki csak úgy küld :/ de ha csak úgy küldök egyet, akkor lehet felizgul, és küld?
2016. okt. 30. 08:04
 3/10 anonim ***** válasza:
Tudod, hogy mire bukik? Akkor olyan képet küldj neki.
2016. okt. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom :(
2016. okt. 30. 08:53
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha erotikusat küldene 1-2 óra és megtalálnám valamelyik orosz vagy amerikai oldalon :'D tapasztalat:o
2016. okt. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem élnék vissza vele :D csak vele ámodtam, és eléggé felizgatott :o
2016. okt. 30. 11:55
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Annyira gyerekes ez XDD Nekem is küldözgetik magukról a fiúk a meztelen képeket. Kicsit se mozgat meg , inkább azt érzem hogy megint egy szánalmas sz*xéhes IQ bajnok. Lese állok az ilyen szánalmakkal beszélgetni :) Szerintem k**va gáz
2016. okt. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha már majdnem jártok,vagy jártok akkor lehet érdemben probálozni. illetve viszonozni,vagy elsőnek küldeni.
2016. nov. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk pénzzel. Küldj neki vmi jó drága dolgot. Nem baj ha szar csak drága legyen:D
2016. nov. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Beszélgessetek és kküldj neki sok olyan képet, ami nem meztelen.

Aztán pár hónap mulva, ha nagyon szeret, akkor küldj neki egy félmeztelent. így tök véletlenül 3-4 kép közé rejtve.

Aztán várj.

Ha tényleg szerelmes beléd (az arcodba), akkor kérni fpg többet. és onnantól sima ügy.

2017. ápr. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!