Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beszélgessünk kicsit! Ti mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

It Never Ends013 kérdése:

Beszélgessünk kicsit! Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Egy 16 éves lány/nő és egy 20 éves fiú/férfi között lehet valami?

Voltaképpen nem is olyan sok az a 4 év.

Tudom, hogy sok dologtól is függ, hogy ennyi idősek között legyen valami, de engem most az érdekelne, hogy ezért miért kerülhetne börtönbe az idősebbik fél, ha összejönnek és az idősebbik fél nem csinál semmit?

Miért számít a törvény egy kapcsolatban?

Ennek semmi értelme, ha két ember szereti egymást, akkor se a törvény, se a kor nem számít. Ez olyan, mintha mások véleménye szerint élnél.



2016. okt. 30. 08:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmilyen törvényes akadálya nincs egy 16 éves és egy 20 éves kapcsolatának. Magyarországon 14 év a beleegyezési korhatár (sőt, ha az idősebb fél még nem idősebb 18 évesnél, akkor 12!)

Szerintem működhet a kapcsolatuk. Egy fiú 20 éves korában még férfivé érő korban van. A lány meg nővé érő korban. Valószínűleg a fiú még tanul 20 évesen, ha vinni akarja valamire, és még fog néhány évig. Ahogy a lány is. Ha megértik egymást és hasonló az érdeklődésük, szerintem műdödőképes kapcsolat lehet. Huszonévesen hozzám is középiskolás lányok közeledtek.

2016. okt. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nincs akadálya max. a szülő lehet az.

Hogy egy komplikált esetet felvázoljak:

-ott a haverom akiről így kívülről senki se tud semmit, mert el akar vegyülni a társadalomban

Ez azzal jár h hazudnia kell mindenkinek szinte mindenben.

Elég sok pénze van de mégis azt mondja h a képeit fillérekért afja el XD

Nem akarja h rászálljanak na-tudod milyen piócák az emberek.

Hollywood is így működik, ha nem bújsz el mint Stanley Kubrick pár év alatt mindent elbuksz mert rád száll a világ összes ékszerésze, brókere.

Muszáj a póker arc neki, s így hazudik az embereknek ezer más dologról is-mert nem tudódhat ki.

Egyszerűnek kell marafnia, olyanokat mondani a kérdésekre h hol a régi barátnòd h -ja!szakítottunk vagy -terhes vki mástól


Érted; le kell ráznia mindenkit ha a privát életét meg akarja tartani.

Sokszor pedig igen nehéz ezt bentartani.

De ha valakivel komolyan gondolja meg tudja h megbízható ott persze tiszta lesz minden.

S ezért nehéz ha van egy lány akinek az apjának meg senki másának képtelen lenne hazudni de közben ez az egyetlen mód h összejöjjön vele.

Ebben pedig tosztára hülye hisz a csaj apja tutira börtönbe juttatná.

Normális esetekben viszont nincs ebbòl gond ott a szülők megengedik.

Az eset amit elmeséltem csak az amikor 2 szerelmes együtt (bár a lány pontos érzelmeit nem tudjuk) lenne de mivel két különböző világ az övék szinte képtelenség.

S ha el is titkolná, tudod milyen hamar derükne ki? Pillanatok se kellenek hozzá, elég egy rossz véletlen, egy infoálatlan ismerős.

Az se volt mindennapi eset ahogy megtudtuk h a csaj apja náci.

A város 20 zsidója közül épp összefut eggyel akirgcsodálkozik a nevén.

-Nincs véletlen rokoni kapcsolata a híres zsidó borásszal Wunderlich-el?

Az letaga a kiszmthatatlansag!!

2016. okt. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)


Első: Én is így gondolom, hogy semmi törvényes akadálynak nem kéne lennie (legalábbis, ha lenne), mert két ember kapcsolata nem ettől függ és nem ez határozza meg. És igen, mindketten tanulnak. És ismerik is egymást (valaki által), már régebb óta, de most kezdtek el beszélgetni, úgy-ahogy. Azt mondta a srác, hogy nem feltétlenül viszi a lány a dolgokat jó irányba. Ezt biztosan, hogy a korkülönbség miatt mondta, a másik tippem a közös ismerős által, mivel az a közös ismerős elég közeli a lány számára.


Második: Hát, sajnálom, hogy haverodnak hazudnia kell, hogy ne fedje fel kilétét. Hazudni nem jó, ha nem bánja a lelkiismerete, akkor az csoda. Egyébként mondasz valamit azzal, hogy a szülők (is) lehetnek akadályok, de normális esetben a szülő nem akadály, hiszen a gyerek boldogsága mindennél fontosabb. Persze azért határokkal, de jelen szituációban szerintem úgy se tudnának a szülők mit kezdeni, mert az érzelmeket nem lehet iránytani és, ha szeretik egymást, akkor szeretik egymást.

2016. okt. 30. 11:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi akadálya nincs.16 éves voltam amikor a 23 éves párommal összeköltöztünk albérletbe.Egyik legjobb döntés volt amit hozhattam!
2016. okt. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó: Az szép! Szüleitek mit szóltak hozzá, hogy ti összeköltöztök? Mennyi ideje vagytok együtt? (Remélem nem tolakodó a kérdés vagy ilyesmi. )
2016. nov. 1. 06:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!