Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok termeszetesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok termeszetesen viselkedni annak a fiunak a kozeleben, aki tetszik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2016. okt. 30. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezdhetnéd azzal hogy leírod hogyan viselkedsz alapból, és hogyan viselkedsz a srác közelében.
2016. okt. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Alapbol egy kedves, mosolygos, viccelodos, beszedes lany vagyok..

A kozeleben csendes, visszahuzodo vagyok..Zavarba jovok es csak makogok..Utalom, hogy ilyenne valok..Szeretnem megmutatni az igazi enemet, de nem megy..

2016. okt. 30. 13:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Mély levegő!

Ha jól asszociálsz, nincs mitől tartanod, csak erőt kell venned magadon.

Viszont ha ezzel problémád van, akkor először azt kell orvosolni.

Hiszem, hogy valahol nem vagy megelégedve magaddal. Keresd meg ezt a pontot és tegyél ellene.

Ha megteszel nagyobb lépéseket, például odamész hozzá azzal a biztos tudattal, hogy beszélgetni szeretnél vele, előbb vagy utóbb megszűnik ez az érzés. Eleinte feszengeni fogsz és kínosan érzed majd magad, de ha a helyzet engedi a hosszas társalgást, ez már nem lesz jelen. :)

Hajrá, hajrá!

Eleinte nálam is ez volt a probléma, gátlásos voltam. Nagy akaraterővel viszont kezdeményeztem és ez a lépés tényleg sokat segített. Szerencsére ő is megértő volt és eléggé extrovertált ahhoz, hogy kellemesen el tudjak beszélgetni vele. Ne aggódj, alapjáraton a fiúk feladata a témakerítés, a későbbiekben ne félj ettől. Csak indítsd ügyesen a beszélgetést, találd meg a módját.

(Például szerintem korrekt az is, ha odamész hozzá egy tábla Milkával a kezedben és elmondod, hogy szimpatikusnak találod és nem lenne-e kedve elfogyasztani veled, közben beszélgethetnétek satöbbi).

2016. okt. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom!! Sokat segitettel :)
2016. okt. 30. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!