Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek fontos hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek fontos hogy egy srác mennyi és milyen képeket tölt fel magáról facebookra?

Figyelt kérdés
Élőben jól nézek ki, divatosan öltözködök, sportolok, figyelek a külsőmre. Viszont facebookon csak egy pár kép van magamról fent és azok sem kihívóak, csak egy átlagos srácról adnak benyomást. Amikor megismerek egy lányt buliban, akkor mindig lelkesnek tűnnek, viszont másnap amikor facebookon bejelölöm őket és megbeszéljük hogy találkozunk, olyankor már nem látom rajtuk az akaratot. :D Úgy vélem, hogy mikor végignézik a profilomat, nem azt a srácot látják bennem mint akit előző este megismertek. Ezt gáznak tartom hogy mindenki csak a facebook alapján ítél. Mi a véleményetek? Nemet és kort is írjatok, legyetek szívesek.

2016. okt. 30. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én örülök és teljesen normálisnak tartom azt, hogyha valaki nem pakolgat magáról percenként fényképet. Ez lenne a normális szerintem. 17/L
2016. okt. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Biztos vagy abban, hogy azért nem szeretnének veled tovabb ismerkedni mert nincs kellő számú profilkép feltöltve magadról, mindenféle oldalbeállításból? Szerintem ez nem lehet egy ismerkedés feltétele. Nem a képek száma hatarozza meg hogy.milyen ember vagy. Én kifejezetten nem szeretem, ha mp.kent töltenek fel az ismerőseim magukról képeket. Épp eszik, épp takarít, épp edz, épp iszik, épp levegőt vesz... Ne :D Az nem baj ha van egy kettő rólad.

Meglehet hogy.meggondolják magukat másnapra. :O Ahhoz viszont nagyon más embert kell mutass a facen mint élőben. Lehet hogy nem.önmagad adod, egyik, avagy másik helyen? 21L

2016. okt. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen fontos, minél kevesebbet és minél normálisabbakat tölt fel annál szimpibb:D Normális alatt értem azt hogy nem nagymenőként pózol, nem piával, cigivel, nem félmeztelenül befeszítősen, stb. Az a normális kategóriába tartozik nálam ha poénból beöltözik valaminek és arról van kép, vagy grimaszol, tehát nem csak az "okés" amin mosolyog, remélem érthető mire gondolok:D De mondjuk én nem igazán járok bulizni. 19l
2016. okt. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem pont az az impozáns, ha egy fiúról nincs kint sok kép Facebookon, mert ebből arra tudok következtetni, hogy nem beképzelt, nincs az egója az egekben, és hogy nem az interneten éli az életét.
2016. okt. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bár a való életben is ilyen lányokkal hozna össze a sors... Köszönöm a válaszokat! :)
2016. okt. 31. 15:29
 6/7 anonim válasza:

Egyértelműen engem zavarna ha 200 kép lenne fent egy srácról a facebookon. Az meg még rosszabb mikor hülyeségeket kommentelnek egy-egy kép alá. Egyáltalán ne bánd hogy nincs fent rólad 1000 kép minden pózból! Nagyon gáz szerintem mikor az internetes profilja alapján ítélik meg az embert... (amúgy ebből nagyon sok baja származhat az embernek később, csak még most nem érdekli)


14/L


Egyébként kedves kérdező, hány éves vagy?

2016. nov. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommentet! 23 éves vagyok.
2016. nov. 1. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!