Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Edzésen egy tipikus mindennapi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pekhsarolt kérdése:

Edzésen egy tipikus mindennapi dolog történt. Van egy srác aki 17 éves de irtó aranyos 😊 eddig nem éreztem semmit iránta semmit. Pls fontos nagyon. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Gyakran előfordul mindenkivel, hogy két ember nem tudja eldönteni, hogy meikük menjek jobbra és balra... Velünk is pont ez történt. De ezt ő nem úgy oldotta meg hogy nagy ívben kikerült ahogy szokás. Soha soha nem éreztem még olyan jó érzést azóta vagyok totálisan beleseve. Ugyan is olyan lány kezét nem éreztem még a derekamon megfogta a derekam és egy lágy mozdulattal egy cseppet férre tolt hogy megmutassa merre akar menni. És kikerült. Olyan csodás érzés fogott el hogy gondolni is csodás rá.. De a nagyobb baj az az hogy szerintem csak én éreztem akkor valamit és még azóta is... 😢 ő 17 én meg 14éves vagyok. De ha van avalmi jó őtletetek akkor kérlek osszátok meg velem hogyan tudnám azt csinálni hogy belém szeressen..

2015. szept. 28. 17:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Ugyanis olyan lágy kezet* elnézést elgépelgem
2015. szept. 28. 17:51
 2/4 anonim válasza:
Az, amit érzel, egy hirtelen fellángolás, egy vágy, de ennyitől nem lehet szerelembe esni. Érezzük úgy sokan, hogy lehet, de ahhoz azért szerintem kell sok beszélgetés, megismerés. Azt Te nem tudod elérni, hogy beléd szeressen, az magától történik az emberekkel. Ha mégis el akarod érni, a végére kapsz egy kihasználós, vagy egy rövid életű kapcsolatot. Ezek a dolgok nem így működnek, bármennyire is ezt hirdeti a világ.
2015. szept. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi már ezzel is sokat segítettél de nem az a fajta aki kihasználós 😊 ismerem is csak eddig nem éreztem iránta semmi komolyat ☺ Köszi hogy segítettél ☺
2015. szept. 29. 14:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia !

Biztos irto vonzo egy nalad 3 evvel idosebb fiu irantverezni valamit de nem gondolod hogyha megismerned úgy az elhamarkodott lenne?mert ez a fiu jovore felnott lesz te meg meg gyerek leszel jovore is.csak figyelmeztetes.hidd el baratnem annyi helyes 15 eves fiu maszkal az utcan....


14/L

2016. dec. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!