Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem le a "nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem le a "nem merek ráírni" érzést? (többi lent)

Figyelt kérdés

Tudom,hogy már ezerszer volt ilyen kérdés,de kérlek,hallgassatok meg. :)

Élőben is beszélgetek vele,egy suliba járunk. Már rengeteg csalódásom volt,kicsit félénk vagyok még ezen a téren. Még sose volt barátnőm és szeretném,hogy ez a helyzet változzon. Tudtok valami tanácsot adni,hogy ez az érzés elmúljon ? Mire gondoltok,amikor csak egy rohadt enter gombot kell lenyomni ? :D

Amikor barátaimmal beszélek,akkor nagyon könnyű,de amikor a kiszemeltemre kéne ráírni,akkor nagyon nehéz.

Szóval,van valami tippetek,ötletetek ? :)

Előre is köszönöm a tippeket! ;)

18/F



2016. nov. 2. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vagyunk így még páran, viszont erőt kell venned magadon és leütni azt a rohadt entert. Hasonló helyzetben voltam lány létemre és úgy érzem megérte. További segítséget szívesen nyújtok priviben ha kell.
2016. nov. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, hogy azzal, hogy leütöd az entert te több leszel, hiszen legyőzted a félelmed. Ha ezt ma nem tennéd meg akkor holnap, holnap után és azután és azuzán is csak ott tartasz majd, hogy hogyan üsd le, miközben lehet hogy addigra már összehozhatnál egy randit is vele.
2016. nov. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

szia, egy éve ugyanígy voltam mint te :D

Végülis erőt vettem magamon, és ráírtam. Igaz, csak annyit írtam, hogy "szia, hogy vagy? :)" de majd kiugrott a szívem a helyéről, amikor visszaírt. Utána beszélgettünk rengeteget, és nagyon jóba lettünk. Élőben se volt már gáz beszélgetni :) Végülis összejöttünk, amit egy enter lenyomásának köszönhetek :D

Szóval amit tudok ajánlani, hogy tedd fel magadnak azt a kérdést, hogy akarsz-e vele beszélni? Ha akarsz, akkor kitalálod mit írsz neki, nem kell semmi extra, de ne is csak az ird hogy "csá". Lényeg, hogy a végére rakj vagy 2 emojit, a lányok szeretik az emojikat. (:D)

Mielőtt elküldenéd, fuss végig az életeden, koncentrálj a pozitívumokra, mennyi idő eltelt, milyen gyorsan. Utána gondolj előre a jövőbe, egyszer bizony mindenki meg fog halni, még te is. DE! Ne depizz be ezen, inkább ez motiváljon, hogy annyi jó dolgot tudj az életedben csinálni, amennyit csak tudsz! Ez a kulcs a magabiztossághoz! Ha ezen mind eltűnődtél, rájössz, hogy semmi vesztenivalód nincs, ha nem jön össze az elsővel, a másodikkal fog. Másik nagyon fontos, hogy sose add fel! Egy csalódás miatt ne szomorkodj túl sokáig, csak az idődet pazarlod!

(először privátot akartam írni, de gondoltam a későbbi válasznézegetők is lássák mit írok :) )

Ha nekem ment, neked is sikerülni fog! 19/f

Ha bármi kérdésed van, fordulj hozzám nyugodtan!

2016. nov. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!