Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor nem bunkóság/illetlenség...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor nem bunkóság/illetlenség ráírni egy lányra? Milyen sűrűn írjak rá? Hány naponta?

Figyelt kérdés

Tehát,késő este v. inkább kora este érdemes ráírni ?

előző hét pénteken írtam rá.Nem vagyok az a facebookozós típus,nem vagyok híve az ottani kommunikációnak,mert félek attól,hogy valamiben megzavarom az illetőt. A suliban azért nem tudok vele sokat beszélni,mert vagy az ő kis társaságával lóg, v. pedig a délutáni óráink máskor ütköznek. Egyébként a lány 15,én 18F vagyok.



2016. okt. 7. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Normális esetben nincs olyan, hogy illetlenség. Egy akármilyen barátság vagy kapcsolat alapja a kölcsönös szimpátia, ez esetén pedig nincs olyan, hogy túl gyakran. Sőt, abba bukhatsz bele, ha taktikázol, és váratod. :)

Persze, nyilván várd meg, hogy válaszoljon. Nehogy azt lássa, amikor fellép, hogy van 150 üzenete tőled. :D De ha már beindul a beszélgetés, onnantól magától jön minden. :)

2016. okt. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én azt szeretem, ha mindig rám ír, az aki fontos nekem, és majd úgy is válaszolok, ha ráérek. Utálom, ha valaki azt hiszi, hogy jobb lesz nekem ha nem ír, mert úgy is csak zavarna. Akkor azt hiszem, hogy nem vagyok neki fontos.
2016. okt. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2-es csak ezzel az a baj hogy ez az érme egyik fele.... Ha bejön neked a srác... De mi van akkor ha nem? Akkor is olyan szívesen fogadnád az írását, ha egyáltalán nem jön be? És a srác nem tudja hogy bejön-e neked vagy sem!
2016. okt. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!