Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, egy ilyen "furább"...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, egy ilyen "furább" fiúról mit gondoltok?

Figyelt kérdés
A külsőmről csak annyit, hogy sportos, rendszeresen edzek, fogjuk rá, hogy helyes vagyok, és olyan átlag magasságú, hosszabb hajjal (nem ecset haj, meg nem Jézus szimulátoros hosszúságú). Belsőleg viszont jóval összetettebb vagyok. Negatívumokkal kezdeném inkább, amikből a legrosszabb az a lustaság, és az erősebb féltékenység, amiért haragszok magamra. Ezek mellé még társul egy kicsi egó (szeretek a tükör előtt időzni:P). Emellett néha-néha leesik az önbecsülésem, és akkor nagyon magamba forduló vagyok.. És ezek mellé vannak apróságok, de azok tűrhetőbbek... Viszont azért van bennem semleges, és pozitív tulajdonság is, mint például az akaraterő, romantika (nem az a nyálgép fajta), segítőkészség (persze ez igazából attól függ kinek kell segítség). Próbálok egyedi lenni, stílusom az igazából nincs, vagyis én így gondolom.. Próbálkozom arra beprogramozni magam, hogy csak azon emberek véleménye érdekeljen, akik fontosak nekem. Az életem inkább ilyen remetés, de nem olyan nagyon, mert van mikor kimozdulok itthonról. És lényegében ennyi.

2016. nov. 2. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ha nem szereted magad, akkor nem is vagy magabiztos, szóval alig lesz valaki akinek bejössz. Rakd rendbe magad fejben, mert a többi pozitív. De ez elrontja a képet
2016. nov. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán tudom hogy ebben mi a fura, eddig a leírás elég sok emberre illik és számomra semmi meghökkentő nincs benne:D

Amúgy nem gondolok semmit, hiszen nem ismerlek, amit le írtál az meg csak egy része annak ami te vagy. De az mondjuk látszik hogy van némi önkritikád, az jó.

2016. nov. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond nincs azzal, amit leírtál magadról.Igaz, hogy egy kis önbizalom hiányzik, de szerintem az teljesen pozitív, hogy nem csak itt fényezed magad, hanem be tudod ismerni azt, hogy vannak kevésbé jó tulajdonságaid is :)
2016. nov. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 NudliHercegnő ***** válasza:
Az én ízlésemnek ez nem elég fura:D
2016. nov. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, a kevés önbizalom ellen próbálok sokat tenni, ez is az egyik oka, hogy edzek. Csak az a gond, hogy általában mikor megnő, akkor valami történik, és újra alacsony. :/
2016. nov. 3. 10:45
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem fura :D

Az önbizalom kérdést megértem mert én is ezzel küzdök. De egyre jobban sikerül elfogadnom magam :D

Ez fontos mivel nem várhatom és te sem várhatod el, hogy úgy szeressenek téged, hogy te közben nem szereted magad.

Egyébként nagyon sok tulajdonságban hasonlítok rád és nem gondolom magamat furának :D szerintem ne használd ezt a szót magadra :))

2016. nov. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. nov. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
6#, akkor megnyugodtam, nem csak én vagyok ilyen:D Egyébként 15 éves vagyok.
2016. nov. 3. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!