Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mit jelent? Tetszek neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent? Tetszek neki?

Figyelt kérdés
Gimiben van egy srác, akivel egyre többet beszélgetek. )Iskolán belül ás kivül is)Ha odajön hozzám és a barátaimhoz (akiket szintén ismer) akkor mindig úgy köszön, hogy "Sziasztok, Szia Bori"...szóval nekem külön is köszön...és amikor kettesben vagyunk, akkor általában közelebb húzódik hozzám a padon....múltkor amikor szomorú voltam megkérdezte mi a baj...szóval aranyos és kedves...tetszik nekem...egy baj van..ő végzős én pedig 8.-as vagy (hatosztályos gimi)..nem olyan srác, aki mindenkit meg akar fektetni, inkább csak jófej, vicces és kedves, de nem perverz

2016. nov. 4. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki.
2016. nov. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is tetszel neki.
2016. nov. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szal.. te ~13 ő meg ~18? Gondolom a korabeliekkel nem jön össze, uh lejjebb adta az életkort.
2016. nov. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én 14 ő 17
2016. nov. 4. 19:59
 5/5 anonim válasza:

Szerintem varj még egy kicsit, hogy megbizonyosodj róla, utána pedig te is mutass "jelet".

Egyebkent ha te hamarabb toltod be a 15-t mint o a 18-at es meg suliido van akkor inkabbvárd meg mert azert az egy kicsit jobban "hangzik" ha csak 2 ev korkulonbseg van kozetetek. (Vagy titkold egy kicsit, de nem kell tulzasokba esni)

2016. nov. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!