Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti nem érzitek magatokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti nem érzitek magatokat kellemetlenül, ha a lány teszi meg felétek az első lépést? Vagy örültök neki, hogy nem nektek kell?

Figyelt kérdés
Ezt nem szemétkedésből írom, csak nem tudom megfogalmazni másképp. Igazából azért rakom ki mert tetszik egy srác és azon gondolkodom, hogy nekem kéne előbb lépnem, hogy észre vegyen vagy valami.
2016. nov. 4. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki :D Volt már olyan, hogy annyira, szószerint f*stam, hogy örültem volna, ha kapok bármilyen pozitív megerősítést :D Úgyhogy hajrá :)
2016. nov. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Valamelyest érthető, ha egy srác esetleg fél kezdeményezni, mivel fél a visszautasítástól (az esetek többségében jogosan, mert egyes lányok elképesztően bunkó módon tudnak lekoptatni valakit). Viszont én úgy vagyok vele, hogy ha valaki érdeklődik a másik iránt (legyen az bármelyik nem képviselője), igenis tegye meg az első lépést, ne várja a sült galambot, ne menjen a saját vágyaival szembe!


Úgyhogy szerintem egyáltalán nem kell senkinek rosszul éreznie magát a kezdeményezés miatt. Ahogyan a nők is betölthetnek ugyanolyan állásokat, mint a férfiak, úgy már nem csak a férfiak kizárólagos kötelessége nyitni. Én legalábbis így gondolom. Remélem, segítettem. :)

2016. nov. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D
2016. nov. 4. 21:48
 4/6 anonim ***** válasza:
én örülnék neki ha a lány kezdeményezne
2016. nov. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én lány ismerőseim is folyton mondják, hogy tetszik nekik valaki, de sose írnak rá...Én például a barátnőmet úgy ismertem meg, hogy bejelölt facen és rám írt.Én azelőtt nem is tudtam a létezéséről és valszeg most se tudnék.:D Szóval mindenképp azt ajánlom, hogy kezdeményezz te, hiszen a 21. században nem feltétlen kell a fiúra várni.
2016. nov. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem érezném kellemetlennek.

Semmi nem fog azon múlni, hogy ki szólítja meg előbb a másikat.

2016. nov. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!