Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti h mutatjátok ki ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti h mutatjátok ki ha tetszik egy fiú? 15F

Figyelt kérdés

2016. nov. 4. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
(már ha osztálytársam) sokat nézem ok nélkül is. Próbálok mindig egy csoportba kerülni vele. De ha ez sem segít.. akkor jön a bíztatás. Elkezdek vele beszélgetni és próbálom mindig jó fényben feltüntetni.
2016. nov. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nézem.

Ha látom, hogy ő is akkor szemezés.

Bejelölöm valamilyen közösségi oldalon.

Ilyesmik, de igazából ha odafigyelsz, simán leszűrhető, hogy tetszel- e neki:))

2016. nov. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
sokat beszélgetek vele, keresem a társaságát, mindig mosolyok rá, feltűnően kedvesebb vagyok azzal az egy sráccal mint a többivel
2016. nov. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

és még annyi, hogy próbálom úgy intézni, hogy mellém üljön, figyelek rá mindig, néha, "kipanaszkodom" magam neki

2016. nov. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Sokszor nezem, feltunoen sokat vagyok a kozeleben, megprobalok vele minnel tobbet beszelgetni, ha mar van batorsagom hozza elhivom talalkozni
2016. nov. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kerülöm a tekintetét, nem nézek oda. Kivéve ha beszélgetünk egymással ugye, mert akkor pharasztság nem a szemébe nézni. :D
2016. nov. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Gyakran nézem és mikor ő is rámnéz elkapom a tekintetem. Talán ez a legegyértelműbb jele a vonzódásnak (persze ez inkább csak kamasz korban jellemző). Gyakran rámosolygok, igyekszem humoros lenni vele. 14/L
2016. nov. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!