Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha tetszik nektek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha tetszik nektek egy lány azt hogy mutatjátok ki?

Figyelt kérdés
Van agy fiú aki nekem nagyon bejön. Bókolt,szemeztünk,kérdezgette tőlem,hogy ki tetszik nekem (azt mondtam neki,hogy hagyjuk ugyanis elég félős vagyok ilyen téren...), múltkor találkoztunk kettesben és nagyon jól éreztem magam, és ekkor nagyon közel beszélgettünk végig...:) De ekkor volt barátnője most már nincs de külföldön van...És nem tudom mit kéne tennem.

2016. okt. 6. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki. De előtte próbálj meg ebben a fázisban maradni, dumáljatok, beszélgessetek és majd előbb-utóbb kérdeztem a barátnőjéről ilyenek
2016. okt. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Hogy hogy, hát úgy hogy kiáll belőlünk egy hatalmas karó xd
2016. okt. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Azt mondom neki, hogy demegba€&nálak.
2016. okt. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Féloldalas mosoly aztan el is kapom a tekintetem
2016. okt. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. okt. 25. 21:46
 6/9 anonim válasza:
Próbáld megtudni hogy te tetszel-e neki és ha igen akkor hagyd hogy ő kérdezzen rád csak végső esetben kérdezz rá te. Ha meg nem tetszel neki és nem adod fel próbáld elbájolni.
2016. nov. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én bemutatok neki :D
2016. nov. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ránézek, kicsit felfelé konyúl a szám nagynagy erőlködésre majd lefejelem a falat, ezért sem szeretek sok csinos lánnyal szembe sétálni egy folyosón, mivel mire az utolsóhoz érek, nah igen az eszméletem addigra rég elvesztettem.

17F

2016. nov. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
6os hogyan próbáljam megtudni?
2016. nov. 19. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!