Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit gondoltok egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondoltok egy olyan lányról, akinek "sose hűl ki a szája"?

Figyelt kérdés

Sokat beszél, de nem hülyeséget vagy nem pletykát.

Csak egyszerűen sok minden érdekli, sokat kérdez és rengeteg dolgot szeretne megosztani veled.

Ez zavaró? Vagy aranyos? Vagy valami más?

17L



2016. nov. 6. 00:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar, de azt ki nem állhatom, ha a szavamba vágnak.
2016. nov. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez lehet aranyos is. :) Amúgy amikor megláttam a kérdésben hogy: "Sose hűl ki a szája" eléggé másra gondoltam először :D
2016. nov. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Egy idő után irtó zavaró, hogy sosem képes egy kicsit csendben maradni. Nem kell ám mindig járatni a szádat..

Nekem volt egy barátnőm akit tényleg szerettem, de pár hónap után már idegesített az állandó locsogása. Csak beszélt és beszélt.. Még a macskához is beszélt órákat.. Volt, hogy éjszaka arra ébredtem, hogy álmában is beszél. Ez is közre játszott a szakításunkban.

2016. nov. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%
ha normálisan lehet vele beszélni akkor jó :)
2016. nov. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
77%
Írj!Írd le amit mondani akarsz!Kíváncsi vagyok mennyi mondanivalód van. :)
2016. nov. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy nekem is rengeteg dolog tud érdekelni. :)

5-ös voltam.

2016. nov. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Hát alapból nem zavarna, én meg elég csöndes vagyok szóval nem hátrány ha legalább ő beszél xD Viszont ha akkor is belebeszél mikor esetleg én is mondanék valamit az már zavarna :D
2016. nov. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Semmit szerintem az jó :D

17f

2016. nov. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Sokat beszélő lányok a gyengéim:D szerintem az is aranyos ha összevissza beszél:D
2016. nov. 6. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó.
2016. nov. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!