Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt mas olyan 17 eves fiu...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt mas olyan 17 eves fiu akinek nincs baratnoje es depresszios es maganyos? (Esetleg ongyilkossagon gondolkodo)

Figyelt kérdés
2016. nov. 7. 12:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert már azóta eltellett 10 év, és azóta alaposan változtak a dolgok! :) Fel a fejjel!
2016. nov. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 October15 ***** válasza:
100%
Remélhetőleg nincs. Egyéb iránt: ez a 4 dolog, hogy függ össze?
2016. nov. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
30%
haat en nem fiu vagyok hanem lany, de sokszor gondolkodom en is az onygyilkossagon, persze nem azert mert nincs baratom :D ilyen miatt nem olnem meg magam :D
2016. nov. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%

18 vagyok de ezekigazak ram. Az ongyilkossag az csak ritkan jut eszembe...

De a magany az allando.

2016. nov. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%

17f, nincs barátnő, depresszió és magány van. Öngyilkosságra gondolás szintén, de nem vagyok olyan bátor hogy megtegyem.

Aki meg azt mondja, hogy x idő múlva jobb lesz.. ha szétnéztek a világban, nem épp ez látszik.

2016. nov. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
nekem nincs és magányos vagyok és 17 éves is de szerencsére most nem depizek exem miatt
2016. nov. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
45%
18 éves lány vagyok, ugyanilyen problémákkal. Átérzem.
2016. nov. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 cecee ***** válasza:
61%
Most epp nincs, de mar volt 1par. Engem a motor karpotol :) ha unatkozom fel ulok a motorra es crossozok vagy epp szerelem stb. 18f
2016. nov. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 October15 ***** válasza:
87%

Lehet én vagyok a retardált [nem, nyilvánvalóan nem lehet de ez egy klasszikus kezdés :)] de: Elárulnátok, hogy 17-18 évesen mégis milyen valid okotok lenne az öngyilkosságra?

Mert a magány és az aktuális barátnő / barát hiánya távolról sem ez a kategória. [Sry a viszonylagos érzéketlenségért, de bőven találkoztam már annyiszor az öngyilkossági kísérlet témával és annak művelőivel, hogy totálisan immunis legyek rá.]

2016. nov. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
45%
October, hány éves vagy? És eddig hány barátod/barátnőd volt? (nem kell felőlem pontosan, kb.)
2016. nov. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!