Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha korai magömlésem van és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha korai magömlésem van és mellette erősen depressziós vagyok hogyan kezeljem magam? (lehet nem jó helyre írtam a kérdést akkor előre is elnézést kérek mindenkitől)

Figyelt kérdés
Itt arra szeretnék inkább kitérni hogy odáig jutottam hogy elakarok menni szakemberhez/ekhez csak nem tudom hogy melyikkel kezdjem, milyen ütemben ? a depresszió kihathat a korai magömlésre vagy ez két külön dolog ? és ha elmegyek szexológushoz és utána pszichológushoz vagy fordítva akkor az egyik hátráltathatja a másikat ? mert nem szeretnék elmenni úgy szexológushoz hogy hiába fogadom meg a tanácsokat a depresszió hátráltat...mit tegyek ?

2016. febr. 2. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Melyik volt előbb???

A depressziónak lehet tünete a korai magömlés, bár ebben nem vagyok biztos :)

de lehetsz depressziós a korai magömléstől is! (illetve általában az emberek nem egy probléma miatt depisek, hanem problémák halmaza miatt, de általában van egy kulcsprobléma)

2016. febr. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha depressziós vagy és nem vagy megelégedve az életeddel, akkor a korai magömlés csak egy részletkérdéssé válik. Először békülj ki magaddal, fogadd el a tested, vagy változtasd át olyanná amit könnyebben el tudsz fogadni. De amúgy nyilván kihat rá, mindenre kihat, a kapcsolataidra más emberekkel nőkkel, a saját testeddel.
2016. febr. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
a depresszó előbb volt olyan 15-16 éves koromtól és a korai magömlés az később derült ki amikor barátnőmmel voltam/vagyok....a korai magömlés már csak rátesz egy lapáttal igazából csak ha azt külön is megtudnám oldani jó lenne...
2016. febr. 3. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!