Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért álmodok mindig avval...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodok mindig avval aki tetszik?

Figyelt kérdés
Már vagy egy hete avval a fiuval álmodok, aki tetszik. Az elso álmaimban még csak megemlítették őt, aztán pár álommal később meg is jelent, aztán meg már azt álmodtam, hogy összejöttünk. Olyan, mintha folytatódna minden éjszaka, mint egy sorozat. Már tetszett más, de vele nem voltak ilyen "sorozat álmaim". Meg egyébként már hallottam olyanról is, hogy akivel álmodok, az este elalvás előtt rám gondol. Én csak reménykedek, hogy ez az állítás igaz.

2016. nov. 7. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert tetszik.
2016. nov. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 October15 ***** válasza:
77%

Remélem, hogy nem igaz ez az állítás.

Ellenkező esetben léteznek zombik, kígyók élnek az ágyam alatt és sanszosan egy 2. vh-ban elesett cseh tankparancsnok reinkarnációja vagyok. :D

2016. nov. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Avval szerintem avval nem lesz semmi. Avval a sraccal tudod avval inkabb hagyjad. Az a pali almodik evvel is, avval is ugyh evvan
2016. nov. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az álmaink,a jelenről,és a múltról szólnak.Nem a jövőről!


Egyszerűen vonzódsz a pasihoz.

2016. nov. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Arról álmodunk amire gondolunk--->erre a fiúra gondolsz azért
2016. nov. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#3 as. Mekkora rectet csináltál már evvel a kérezővel?;)
2016. nov. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6os.

Rect = Rekt

Evvel = Ezzel

Kerezővel = Kérdezővel

GetRektM8

2016. nov. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!