Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek "számít " az,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek "számít " az, hogy egy srácnak mennyire mondjuk borostás az arca? Férfiasabbnak vélitek ha valakinek erős a szőrzete? 19/f

Figyelt kérdés
Mármint, én abszolút férfiasnak tartom magam minden téren de én tipikus az a szöszi , kék szemű magas "aranyos" srác vagyok és ugye genetika is, meg szerintem abból kifolyólag, hogy szőke vagyok még az a kicsi se látszik ami van. Én mintha azt tapasztaltam volna, hogy én inkább egy amolyan " cuki" sablonnak felelek meg és annak jövök be aki kifejezetten ezt keresi.. vagy én nem értem..
2016. nov. 7. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem ez speciel sosem számított. :D Amikor összejöttem a barátommal nem vot borostája, most van neki. De úgy kifejezetten nem ezt keresem egy férfiben, hanem azt, hogy jó társaság legyen, kedves stb, meg legyen egy alap férfias kisugárzása, ami azt írod benned megvan. :) Innentől kezdve a borosta szerintem nem oszt nem szoroz. Emlékszem én mindig arra gondoltam, hogy egy tipikusan hozzád hasonló magas szőke és kék szemű barátom lesz, valahogy ez volt az ideálom. Aztán megismertem a barátom aki magas barna hajú és kék szemű, de nyilván nem csak a külsőségeket nézi az ember optimális esetben. :) Szóval enek ne kerít nagy feneket, nem lesz jelentőssége egy kapcsolatban, csak még nem találtad meg azt a lányt aki szeret olyannak amilyen vagy.

18/L

2016. nov. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :) Hát azt biztos , hogy nem.. sajnos komoly lánnyal még nem sikerült ismerkednem, de egyszer csak sikerül. :) ^^
2016. nov. 7. 17:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam sem szamít egyáltalan. Es mondjuk jobban szeretem ha egy fiúnak "baba popsi" bore van :D Na jo ez tulzas de ugy ertettem hogy nem igazan jon be az arcszorzet. De ez egyen fuggo :)
2016. nov. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem :)
2016. nov. 7. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!