Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek szimpatikus...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek szimpatikus vagyok?

Figyelt kérdés

16 éves, 182 centiméter magas vagyok.

Csendes, nyugodt típus, nem idegeskedek semmin, az igazamért kiállok. Poénkodni sűrűn szoktam eltekintve a szöveg komolyságától. :) Nem követem a divatot, utálom azokat az embereket akik nem tudnak gondolkodni és mennek a tömeg után.

A szabadidőmben autószerkezeti könyveket olvasok, számítógépezek, túrázok és saját testsúlyos/súlyzós edzést végzek. Hétvégéimet, és az iskolai szüneteimet munkával töltöm mivel jogosítványra és autóra gyűjtök. Nem várom el anyámtól, hogy megvegye nekem majd. (Aki elvárja az szerintem élősködő.)

Az oktatás szerintem sz*rt sem ér ezért nem nagyon tanulok semmit, csak a nyelveket. (Megfogalmazódott benned az a kérdés, hogy oktatás miért sz*r egy 16 éves p*cs szerint? Nem, nem azért mert nem szeretek tanulni. Ebbe most nem megyek bele jobban.) Ja, és kamionsofőrnek készülök egyébként.


Hirtelen ennyire tellett. Ha valami fontos kimaradt azt kérdezzétek meg. :)



2016. nov. 8. 18:43
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Ez kevés ahhoz, hogy eldöntsem, de viszonylag igen.
2016. nov. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim válasza:
100%
Hat igy nem tunsz olyan rossz pasinak :D
2016. nov. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ez személyesen dől el, de nekem nagyon szimpatikus vagy :) Értékelendő, hogy nem vagy tömeg homokos,de ugyebár a pincében olvasgató szürke kisegér se kell senkinek. Te viszont az arany középút vagy!
2016. nov. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Egy átlagos kérdésnek gondtam ahol minde csaj azt írja hogy :Te olyan vagy mint én csak pasiba.

De 2 mondaton megakadt a szemem.

" Hétvégéimet, és az iskolai szüneteimet munkával töltöm mivel jogosítványra és autóra gyűjtök. Nem várom el anyámtól, hogy megvegye nekem majd."


Kifejezetten szimpatikus vagy :)


14/L

2016. nov. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
67%
Ezektől a kérdésektől kezdek egyre depressziósabb lenni.
2016. nov. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

#5

Akkor eléggé érzékeny vagy. Kezeltesd magad. :)


Mielőtt feltennéd azt kérdést gyakorin, hogy melyik pszichológushoz menj, előtte küldök egy linket hátha segít:

[link]

2016. nov. 8. 19:49
 7/33 anonim ***** válasza:
74%
Te meg Mielőtt kiteszel egy ilyen kérdést, menny oda az utca emberéhez és kérdezd meg. Ha azt mondják egy szar ember vagy, ez van. Rám mondták, kibírtam.
2016. nov. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Az hogy autóra gyűjtész az egy szép dolog, de nem dicsekednék vele. Most Isten előtt leplezted magad le.
2016. nov. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Nem vagyok egy vallás híve sem, szóval én nem lepleztem le magam semmilyen kitalált lény előtt.

Nem dicsekedek vele, sőt... Nem az autón van ott a hangsúly.

2016. nov. 8. 20:22
 10/33 anonim ***** válasza:
62%
Én mélyen vallásos erkölcsi normákat követek. Majd megtudod. Nem az autón volt a hangsúly, ez teljesen oké mert azt akartad kifejezni hogy jani vagy mert nem kovetelőzöl.
2016. nov. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!