Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek mi az a tulajdo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mi az a tulajdonság egy pasin, amitől nagyon szimpatikus lesz számotokra?

Figyelt kérdés
pl. gitározik, kockahas, stílusa, bátorsága stb.

2016. ápr. 3. 16:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Ha a szemében el lehet merülni<3:)
2016. ápr. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Ha közvetlen, de nem tolakodó. Ha van humora. Ha értékeli az én humoromat. :D Ha tolerálja a dilijeimet, és nem lenéz miattuk, mint a legtöbben. Ha szereti a Harry Pottert, a Gyűrűk Urát és a Star Warst. Ha elfogadja, hogy néha elvonulok a saját kis világomban, és olyankor nem mindig tudok figyelni rá. Ezek mind külön-külön is érvényesek, de egybe még jobb.
2016. ápr. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha nem szégyelli a barátai előtt, hogy van gyengéd oldala is, vagyis akkor sem "bunkó" a barátnőjével ha a barátai is jelen vannak.
2016. ápr. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
A cuki dolgok, pl hogy mennyire imádja az állatokat, meg ilyenek, szóval a gyengébb oldal. A jó humor mindent visz. És ha hasonló az érdeklődési körünk és azokat a dolgokat szereti amit én, akkor az is instant szimpatikusság:D
2016. ápr. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha humoros, meg tud nevettetni. Még ha nem is szereti a romantikus filmeket, hajlandó velem megnézni néha ilyet is. Ha gyönyörű szemei vannak, nem nagyképű. A stílus mindegy, a lényeg, hogy ne divatmajom legyen, és ne legyen lecsúszva a gatyája, mert az engem szörnyen bosszant.
2016. ápr. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%

Nekem a humor nagyon fontos. Ha meg tud nevettetni, akkor az azt jelenti, hogy jól érzem vele magam, ez pedig mindennél többet számít.

A kockahas meg ilyesmik nem érdekelnek, nem ezek miatt leszek valakibe szerelmes. De ha a felsorolásodból választani kell, még a gitárt tudom mondani, nekem valamiért az nagyon bejön. Az egyik volt barátom is így varázsolt el, szóval szerintem a legtöbb lánynál ez is jó pont.:)

17/L

2016. ápr. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Jól néz ki, okos,de nem nyomi, kedves...
2016. ápr. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Igen, hogyha el tudok merülni a szemében, ha a hangjától elönt a melegség, van humora, gyengéd a barátnőjével, sportos alkat, és magasabb nálam. Basszus, én tényleg szerelmes vagyok...
2016. ápr. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ha titokzatos, hűvös de közben van egy érzékeny oldala is :) meg persze ha vicces, intelligens, ezek elég alap dolgok számomra. Illetve plusz pont ha van anyajegy az arcán, nem tudom miért találom ezt olyan vonzónak :D
2016. ápr. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nekem a szeme :D ... Ne legyen se kövér se csont vékony. A gitár sokat dobna rajta. A kocka has az egy álom. A stílusa, lehetne vagány merész és bátor. Meg legyen humora. Csak sajnos ilyen fiú nem létezik :(
2016. ápr. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!