Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek még tetszhetek neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek még tetszhetek neki?

Figyelt kérdés

Nemsokára lesz egy verseny amin egy régi osztálytársam is ott lesz. Belé nagyon is szerelmes voltam. De sajnos egy se veled se nélküled kapcsolatunk volt. Jártunk is egy kis ideig, de megszakadt a kapcsolat miután más-más suliba mentünk.

De most hogy jön ez a verseny, szeretném őt újra látni, és hát hogy is mondjam...lenyűgözni..azt hiszem.

Mivel a testvéremmel, akivel nagyon jó haverok, ugyanarra a sportfoglalkozásra jár, ezért tőle tudom hogy nincs barátnője és hogy nem tetszik neki senki.

Szerintetek még van nála esélyem vagy egyszerűen felejtsen már végre el őt és nézzek más után? 16/L



2016. nov. 10. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez a verseny jő lehet arra hogy lenyűgözd vagy bizonyítsd neki hogy jó sportoló vagy, de ha a kapcsolatotok nem volt jó, akkor nem biztos hogy érdemes újrapróbálni.
2016. nov. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha se veled se nélküled kapcsolatban voltatok, nem biztos hogy sok értelme van hogy újra próbáld, de ha úgy gondolod akarsz ennek az egésznek egy új esélyt adni akkor hajrá. Ez a verseny jó lehetőség lehet.
2016. nov. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) hát ma volt a verseny, és szerintem sikerült, mármint megint láttam a csillogást a szemében :3 hülye ez a szerelem
2016. nov. 11. 22:08
 4/6 anonim válasza:
na, lett valami? :) :(
2017. jan. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia, hát...nem igazán :(
2017. jan. 16. 21:22
 6/6 A kérdező kommentje:
Mármint nem beszélgettünk azóta, szóval ja, nem annyira jött be :( na mindegy. ilyen az én szerencsém :D
2017. jan. 16. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!