Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Két hete voltam egy hétvégi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két hete voltam egy hétvégi táborban, és ott találkoztam egy fiúval, aki nagyon helyes ( bár pont az ellenkezoje azoknak akik eddig tetszettek), szerintetek tetszhetek neki? Lent.

Figyelt kérdés

Szóval nagyon helyes, kedves, amelyik fiút piszkálták megvédte, de sajnos az a tipikus mindenkinek tetszik fiú szerintem. Izmos is nagyon. Két hónappal fiatalabb nálam (14/L) A tábor második napján már tudta a nevem is, néha úgy láttam hogy figyelt. A tábor után egy nappal bekövetett instán, aztán egy héttel később likeolta a képemet pedig nem is találkoztunk. De tegnap előtt ott állt pár fiúval a sulija előtt, én egy barátnőmmel elmentem mellette telibe rám nézett de nem köszönt! Aznap délután lett volna alkalma hogy találkozzunk egy közös filmnézős estén a táboros csoporttal de nem jött :( szerintetek lehetséges hogy tetszem neki? Ha valami nem világos ebből kérlek kérdezzetek mert fontos várom a véleményeket :))


(U.i: ha eszembe jut mindig elmosolyodok, és amikor megláttam nagyon gyorsan kezdett dobogni a szivem :)))



#fiú #mosoly #köszönés #annyira tetszik
2016. okt. 29. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Hasonló gondban vagyok én is. Lehet hogy beszélned kellene vele..
2016. okt. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Még várom a véleményeket :) a saját történeteiteket is írhatjátok ;)
2016. okt. 30. 15:18
 3/3 A kérdező kommentje:
Kérlek írjatok véleményt :( azóta...hát...állítólag csókolózott egy lánnyal akivel "csak barátok"...14 évesek basszus
2017. jan. 14. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!