Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Törölt facebookról, miért?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Törölt facebookról, miért? 😂

Figyelt kérdés

2016. nov. 10. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
lehet agyára mentél,túl sokat írtál rá
2016. nov. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez elég kurta, de gondolom nem érdekled/zavartad, azért.
2016. nov. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kicsit ha jobban kifejtenéd könnyebb lenne válaszoli
2016. nov. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sorstárs ezaaaz!
2016. nov. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha a te ismerősöd ezt csinálta és nem tudod miért, miért kéne nekem tudnom, amikor azt sem tudom, te és az illető ki fia-borjai vagytok?
2016. nov. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Túl sokszor ráírtál, túl sok volt a lájk, van valakije, zavartad, vagy nem tudja kivagy, stb.. Ennyi infóból megnem mondjuk neked.
2016. nov. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#2 Nem zavartam, ő zavart mindig a hülyeségeivel :DD

#3 Hát kb. fél éve ismerjük egymást facebookom, minden nap órákig beszéltünk volt mikor egész nap és legtöbbször ő írt rám :D de ez a beszélgetés egy idő után abba maradt mert nem tudtunk már mit mondani egymásnak.. valamelyik nap eszembe jutott hogy mi lehet vele és ma írni akartam volna neki néztem hogy mikor volt utoljára elérhető de nem mutatta, adatlapját megnéztem és látom hogy törölt és elvileg legjobb barátok voltunk :D

2016. nov. 10. 20:06
 8/8 A kérdező kommentje:
#6 ja és igen, van valakije de ezért törölni kell? pont engem a nem tudom hany ezer ismerősei közül? :D
2016. nov. 10. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!