Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nem vagytok kiakadva ettől...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem vagytok kiakadva ettől a sok depressziós ill. szerelmi bánatos posztoktól a neten? 😂😂

Figyelt kérdés

Engem már komolyan idegel és nem bántani akarom a sok lelkisérült 15 évest , de nem tartjátok már unalmasnak ezt a sok hülyeséget ?! Aztán csodálkoztok , hogy egyre többen járnak pszihológushoz .. 👊✋

/Kérlek okosok , nem vagyok kíváncsi a védő ill. oltogató kommentekre és a kérdés fikázására . /



2015. aug. 10. 23:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem fura hogy 14 évesen szerelmi bánata van valakinek ami 1 évig tart... Meg depressziósak lesznek, amikor csak nem kell rá gondolni
2015. aug. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#1 . Hát de Istenkém , egy 14 éves srác/csaj még szinte gyerek könyörgöm ..
2015. aug. 10. 23:04
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
Szoval aki 14 eves annak nem lehetnek problemai?
2015. aug. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#2 .Naaaaa megjött a főőőőnök !!!! 👏

Olvastál te az utóbbi kérdésben arról , hogy nem lehetnek "problémáid" ?!

Gondolkozz már gyerek .. 14 évesen nem a Facebookon kell sajnáltatni magunkat , hanem normális életet élni , amíg gyerek vagy és lehet !!

Mert te az unokáidnak azt fogod mesélni , hogy - Jajj Drága XY , az én gyerekkorom abból állt , hogy reggel leültem a gép elé , kiraktam egy sajnáltató idézetet , és aztán elkezdtem vágdosni magam a Pistike miatt mert elhagyoooooott !!! ?

Fuuuuu tee

2015. aug. 10. 23:19
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
buta vagy mint a tök.
2015. aug. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#3. Adok egy kötelet , megteszel nekem egy szivességet ?
2015. aug. 10. 23:24
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez még hagyján...

Akiknek ugyanebben a korban már (és +/- 1 év) hatalmas szexuális problémái meg élete van, az sokkal gázabb.

2015. aug. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
És a legszebb, amikor az ugyanúgy 15-16 éves taigetosz pozitív bölcs fiúcska kiírja a jampi szöveget 2 pacsi szmájlival vagy mi az isten ez a végén, csak hogy megmutassa ő mekkora császár. Adok egy kötelet, teszel nekem egy szívességet?
2015. aug. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 egy krumpli válasza:
Én megértem hogy biztos vannak dolgok amik fájnak és rosszul esnek nekik, de ez szerintem is már sok. Akinek tényleg bánata van az nem mutatja ki ennyi embernek, főleg nem posztolja...
2015. aug. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%

Hány éves vagy kérdező? 16? :D hidd el, a 15 évesnek is lehet kapcsolata, magamról tudom. Ez az érettségtől is függ. Facebookra kiírni tényleg hülyeség..de van törlés, tiltás funkció :)

Nem vagy kíváncsi a negatív kommentekre? Sajnállak,de majd rájössz, hogy úgyis kapsz hideget meleget az élettől.

2015. aug. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!