Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egymilliomodik ilyen kérdés?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egymilliomodik ilyen kérdés? Szerintetek ráírjak?

Figyelt kérdés
Két napja dumáltam egy lánnyal Messengeren. Én köszöntem el utoljára és itt abba is maradt a beszélgetès. Kicsit zavarosak az érzéseim vele kapcsolatban, hol úgy èrzem, hogy iszonyatosan tetszik, hol meg úgy, hogy ebből úgysem lesz semmi több. De a lényeg az, hogy beszélni mindenképp szeretnék vele újra. Ebből kifolyólag két kérdésem lenne. 1. Szerintetek nem gáz ha két nappal a chatelés után írok újra? 2. Nem szâmít ez nagyom nyomulásnak? (Háttérinfó: nem egy suliba járunk, szóval az sajnos szóba sem jöhet, hogy ott beszélgessünk)

2016. nov. 10. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

ő nem ír neked?

mert ha nem ír akkor az felejtős


én most nemrég elég sokat beszéltem egy lánnyal úgy tűnt h érdeklődik írtam neki valamit de nem válaszol de már én sem írok neki mert ebből látszik h leszar :) 15F

2016. nov. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyomulásnak tűnik mindenképp. De mint ahogy neked se lenne baj, ha ő ír rád, ugyanúgy van rá esély hogy te is bejösz neki, vagy legalábbis nnm zavarod, ugyhogy szerintem nyugodtan ráírhatsz... Ha nem akarja hogy írj neki, azt valahogy tudatni fogja veled
2016. nov. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. nov. 11. 06:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a nyomulás helyett azt mondanám inkább, hogy kifejezed a tetszésedet irányába. :-)

A nyomulás visszatetsző, egy lány társaságát keresni az meg nem az.

A zavaros érzés: az, hogy úgy érzed nem lesz belőle semmi az csak a kishitűséged, azt felejtsd el. Arra figyelj, hogy iránta mit érzel, meg derítsd ki, hogy ő hogy van veled. Annyit persze megtehetsz, hogy valamikor megvárod, hogy ő kezdeményezzen beszélgetést.

2016. nov. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!