Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan értessem meg az osztály...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg az osztálytársammal, hogy nem vagyok szerelmes abba a fiúba?

Figyelt kérdés
Van egy pár osztálytársnőm, aki azt gonolja, hogy nekem tetszik egy fiú az osztályból. Szerencsére nem az egész osztályról van szó, csak pár lányról, de van egy lány, aki menthetetlen. Szerintem annyira nem adunk arra okot, hogy bárki is azt gondolja, szeretjük egymást. Talán azért gondolhatják, mert a fiúnak ha kell egy füzet, az enyémet kéri el legtöbbször, ha beteg, tőlem kéri el a leckét és egy párszor voltunk pár vagy csoportmunkában, de ezekre mind van ésszerű magyarázatom: a füzetem mindig igényesen néz ki, mivel gyorsan írok, minden fontosat lejegyzetelek és szépen, olvashatóan írok, tehát tőlem bárki bármikor elkérhet egy füzetet. A házi megadásáról mások nem is nagyon tudnak, mert emailen keresztül megy és nem csak ő az egyetlen, aki elkéri tőlem a leckét, más is szokta, ha hiányzik, mert én tudom mi a lecke, megjegyzem vagy felírom. Ha meg vele vagyok egy csoportban vagy párban, az nem azért van mert annyira szeretek vele lenni vagy mert mindenképpen vele akarok dolgozni, hanem azért, mert nem volt más választásom vagy a tanár osztotta úgy be vagy véletlenszerű volt. Szerintem ebből nem kellene azt levenni, hogy tetszik nekem. Szünetben soha nem beszélünk, nem megyek oda hozzá, ő se hozzám, iskolán kívül szintén nem beszélünk és nem találkozunk, szinte semmit nem tudunk egymásról, szóval mégcsak barátok sem vagyunk és nem is leszünk. Néha kellemetlenül érzem magam, ha például szünetben odajön, hogy megköszönje hogy átküldtem neki a leckét (mikor már a levelezésben megköszönte, nem kéne mindenki előtt),vagy néha túl közel áll hozzám de szerintem mindenkihez, ilyenkor arrébblépek vagy amikor csak úgy elkezd nekem dumálni dolgokról (egyik órán mellette ülök), vagy egy pármunkánál a mellettem lévő üres helyre ült és azóta nem ült vissza. Nem zàrom ki, hogy tetszem neki, de szerintem ő mindenkivel ilyen. Van egy másik lány az évfolyamon, vele is ugyanezt csinálja. Viszont nekem egyáltalán nem tetszik, nem érzek iránta semmit és külsőre sem jön be, belsőre sem. És olyan rossz, hogy mások olyat gondolnak, ami nem is igaz és fogalmam sincs miből. Mi sosem fogunk összejönni. Ráadásul ez a fiú pont az utolsók között van, akikkel összejönnék az osztályból. Nekem más tetszik, nem ő.
2016. nov. 11. 07:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?Mondd meg nekik amit ide írtál és ne foglalkozz velük!
2016. nov. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha arra pazarlod az idöd, hogy megértess vele egy olyan dolgot amit ö azért csinál, mert látja, hogy ezzelntéged fel tud idegesíteni akkor sok sikert kívánok!
2016. nov. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 October15 ***** válasza:
És ez téged egészen pontosan miért is zavar?
2016. nov. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!