Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az egyik lány osztálytársammal...

Az egyik lány osztálytársammal álmodtam, tudat alatt szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés
Konkrétan azt álmodtam hogy smároltunk,csak azért érdekes mert nem szoktam személyekkel álmodni.
2015. aug. 17. 10:49
 1/5 anonim válasza:
Így a valóságban nem? Am. Mond el neki mit álmodtál.
2015. aug. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát bejön nekem a csaj
2015. aug. 17. 11:06
 3/5 anonim válasza:
Megesik. Az, hogy vele álmodsz ilyet nem jelenti azt, hogy szerelmes vagy belé. Szerintem ennek szimplán csak az az oka, hogy tetszik neked.
2015. aug. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak oda ne állíts elé azzala szöveggel, hogy"hé, nyuszikám, veled álmodtam az éjjel", mert az azonnali bukás.

Óvatosan tapogatózva (átvitt értelemben tapogatózva) mérd fel, hogy ő ne szeretne-e veled álmodni. Mármint akármit álmodni, csak együtt, utána....

2015. aug. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Vicces vagy utolsó :D Am jó csaj na,és bejön és tényleg nem szoktam más személyekkel álmodni.És főleg olyat nem álmodtam még hogy egy lány osztálytársammal smárolok :D
2015. aug. 17. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!