Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek milyen ruha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek milyen ruha kombinációk jönnek be a fiúkon? 15F

Figyelt kérdés
képek is jöhetnek...

2016. nov. 11. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
csupasz
2016. nov. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
csupasz egy serpenyővel az ágyéka előtt.
2016. nov. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

[link]

Ez a best :D

2016. nov. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 NudliHercegnő ***** válasza:
100%
Én a kettes válaszolóval értek egyet, de csak akkor, ha teflonbevonat is van, mert szeretem, ha a férfi ad a minőségre.
2016. nov. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ádámkosztüm.
2016. nov. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehetoleg kerulje a mini/hosszu szoknyakat, harisnyakat, melltartokat. A fiu a lenyeg, nem az h mi van rajta, az mar csak javithat a helyzeten:)
2016. nov. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Egyszerű tornacipő, farmer és egy egyszínű vagy valami egyszerű mintával ellátott póló vagy kapucnis pulcsi. Lényeg, hogy maradjon férfias.
2016. nov. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
(Ősszel) bakancs, farmer (leginkább fekete), hosszu póló bőrzsekivel /rövid póló hosszu kapucnis kardigannal 😍😍
2016. nov. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az előző két választ megnézve lehet, hogy én egy kicsit öregesen fogok hangozni, de nekem a fériasabban öltözködő pasik jobban tetszenek. Azaz ingek, rá pulcsi. Félkabátnak bőrdzseki vagy valami nem túl sportos, télikabátnak is egy klasszikus vagy esteleg egy parka kabát, de semmiképpen sem sídzseki. Vagy amik még tetszenek az ingek mellett, azok a viszonylag egyszerű pólók. Amiken nincs felirat meg kisautó, hanem egyszínű vagy valami szép geometriai mintás betét van rajta (például a mellkason lévő kis zseb más mintájú). Küldök hozzá képet, hogy értsd.

16/L


[link]

[link]

[link]

[link]

2016. dec. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!