Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan növeljem az önbizalmam,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan növeljem az önbizalmam, és miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Eddig nem volt magammal semmi bajom, mostanában pedig már kezdtem szépnek hinni magam... Aztán egyre jobban veszem észre hogy sok fiú mondta másoknak hogy ronda vagy nem vagyok szép..kb 3-4 fiú mondta, mondjuk ebből 2vel nagyon utáljuk egymást, de próbálok úgy tenni mintha leperegne rólam hogy ilyeneket mondanak...eddig se volt túl sok önbizalmam, most legszívesebben elbújnék vagy nemtudom. Van egy srác is aki tetszik ő is mondta(nem szemtől szembe nekem) hogy nem vagyok szép... Viszont akikkel jóba vagyok azok szépnek mondanak. És oké hogy mindenkinek más az ízlése, de azért ronda és szép között nagy különbség van ahhoz hogy ezt 1 emberre rámondják szerintem...

Szóval szerintetek hogyan növeljem az önbizalmam?



2016. okt. 12. 16:37
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Nekem is hasonló problémám van,az önbizalmam a béka segge alatt van, csak én még (hálistennek) nem hallottam hogy rondának mondtak volna.

Persze mindenki mondja (legfőképp ismeretségi körömben) hogy szép vagyok stb. de ők akkor is barátok meg ismerősök, nyilván nem mondanának rosszat a szemembe. Nekem a legnagyobb problémáim a pattanásaim ilyen téren, de eldöntöttem valamit. Hogy nekem önbizalom kell. És amikr arra gondolok, hogy uristen de ronda vagyok, vagy de sz@rul nézek ki, akkor úgymond mantrát mondok magamban. Ahányszor "elszégyellem" magam, annyiszor többször mondom ezt: szeretem önmaga, és szeretnek a jörnyezetemben lévök is. Lassan érzek változást, és lehet neked is valami hasonlót kéne kipróbálnod. Illetve amikor megdicsérnek, tényleg gondold át, és könyveld el pozitivumnak. :)

14/L

2016. okt. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

#1es vagyok, bocsi a helyesírási hibákért!

*környezetemben

2016. okt. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!!

Engem is lerondáztak múltkor :( egy vadidegen srác egyszer látott és közölte hogy ronda vagyok, pedig a barátok, rokonok, mindenki azt mondja szép vagyok.

Szerintem azoknak higgy akik azt mondjak szép vagy. A tobbieket szard le. Ok nem ismernek. A szepseg nem csak abbol all hogy kek szemed meg szoke hajad van ( tudom mas is lehet szep csak ez a barbie-effekt (es johet az őskori szöveg)) a szepseg belulrol fakad. Es ez tenyleg igaz mert a kisugarzas nagyon fontos

Na de arrol fingom sincs hogyan nivelhetned az onbizalmad, nekem sem sikerult.....még

2016. okt. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak el akarják venni az önbizalmad!
2016. okt. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!