Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiu, akinek megirtam,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu, akinek megirtam, hogy tetszik es nem valaszolt, nem reagalt. Kovetem instagramon. Likeoljam-e a kepeit, vagy megnezzem-e a story-jat? Mit gondoltok errol? (Bocsi, hogy hulyen fogalmazok)

Figyelt kérdés
2016. nov. 12. 00:04
 1/2 anonim ***** válasza:

hát nézd, ha követed itt ott, meg lájkolgatod a cuccaid, azok célzások arra, hogy érdeklődsz iránta ... ha ezt kerek perec megmondtad, ez után a célzások már szerintem értelmüket vesztik, csak fordított sorrendben számít fokozásnak :D


ha nem veszi a lapot, nem érdeklődik irántad, szerintem hagyd amíg nem éled bele magad jobban a semmibe :) és próbálkozz más irányba

2016. nov. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 savanyújóska ***** válasza:
Akkor engedd el. Pont. Ha így megírtad, és semmi reakció, akkor azon már semmi nem fog segíteni. Egyébként ilyenkor célszerű kicsit diszkrétebbnek lenni, és mondjuk azzal kezdeni, hogy nagyon tetszik az Instagramja/tumblr-e/Teveclubja/stb. Innen meg azért általában már könnyebb egy beszélgetést kezdeni, amiből meg ha jól csinálod elég gyorsan veszik a lapot, jó esetben :)
2016. nov. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!