Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokáig tetszettünk egymásnak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokáig tetszettünk egymásnak, tegnap pedig köszönt. Ez most hogy van?

Figyelt kérdés

Kis figyelmet kérek!!

!!

Tudom,hogy köszönni normális dolog és az udvariasság jele. DE...ezzel a fiúval eltiltottak (de ez a dolog már megszűnt vagy elfelejtődött) soha egy árva kukkot nem szóltunk egymáshoz és ritkán néztünk egymásra. Tegnap pedig megszólalt. A táncon is mosolygunk egymásra, talán erőt kapott.


Úgy gondoltam hétfőn én köszönök neki és kérdezek tőle valamit. Pl milyen órája lesz.. Fiúk ennek mennyire örülnétek ha ugyan ilyen helyzetben lennének?



2016. nov. 12. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy érez irántad valamit, de miért és ki tiltott el téged tőle?
2016. nov. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy kifogsz nevetni de ez az igazság:a tanárja(oszi).. azért mert én vegyes suliba járok tehát szerbekkel együtt. Ez a fiú pedig perfekt tud magyarul és zavarja a tanárt,hogy ha csak magyarul beszélne velem és azért is mert egy barátja sem lenne rajtam kívül,ezzel fenyegetette,de nálam is ez játszódott volna le. Az elején minden porcikánkat figyelte.
2016. nov. 12. 21:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Ott valami nem oké.Ne foglalkozz a tanárral!Senkitől sem tilthat el!Nincs joga hozzá!
2016. nov. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nincs. Most már normális igazgatónk van. Nagyon rendes ő biztosan nem engedné meg ezt. :)

Inkább az osztálytársaitól félek nagyon ijesztőek .-.

2016. nov. 12. 21:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Ennek örülök. :)

Miért ijesztőek?

2016. nov. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a tipikus rác(szerb) nézés. Nem is tudom :D Külömben sokkal magasabbak,mint a magyarok. Legalábbis az én iskolámban.
2016. nov. 12. 21:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz azzal! :)

Mert a dináriak átlagmagassága nagyobb mint itt.

2016. nov. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!