Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mire véljem ezt a helyzetet?...

Mire véljem ezt a helyzetet? Megismerkedtem egy népszerű társkeresőn egy sráccal, kiderült hogy közel is lakunk egymáshoz, jól ki is jöttünk, tetszettünk is egymásnak, sok közös van bennünk.

Figyelt kérdés
Kb. 1 hónapig beszélgettünk kisebb-nagyobb megszakításokkal mire megkérdezte hogy találkoznék-e vele. Persze belementem, örültem a kérdésének. Az első "randi" jól sikerült eléggé, sokat beszélgettünk meg elmentünk egy kicsit iszogatni, hülyéskedtünk, elvoltunk. Sokszor megölelt, volt csók is, ebből arra merek következtetni, hogy ő is jól érezte magát velem. Utána 3 napot csak neten beszélgettünk, majd újra találkoztunk. És ennek a randinak az elejével még nem volt semmi baj, de úgy kb. a közepétől nagyon hosszúak kezdtek lenni ezek a kínos csendek, csak sétáltunk egymás mellett és nem volt mit mondanunk. Rá is kérdezett és felvázoltam neki a gondolataimat, hogy nem értem ezt a helyzetet annyira, meg hogy remélem ez csak a kezdeti fázisban van..ő meg mondta hogy szerinte igen, és hogy az a probléma h nem ismertük egymást személyesen, nincs közös élményünk stb. (ő se meg én se találkoztunk még előtte senkivel társkereső oldalról) És a helyzet az az lenne, hogy én nem szeretném feladni ezt a helyzetet, és 100% biztos vagyok benne hogy ő sem, csak ezt a problémát kellene valahogy kiküszöbölni, mert félek hogy rámun,mondja hogy akkor ne erőltessük..Valami ötlet? Volt már valaki hasonló helyzetben?

2013. okt. 31. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nehéz eset. Az emberek nagy többségével nekem sincs sok beszédtémám, az ilyen bájcsevej típusu beszélgetés nem a kenyrem.
2013. okt. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
idő: e megfoghatatlan, e fizikának és kémiának ellentmondó fogalom ez mely irányítja és befolyásolja életünket, ez mely nincs és egyben van, ez az egyetlen dolog ami bármit képes meggyógyítani, erősebb bármelyik gyógyszernél, hasznosabb bármely tanácsnál, öregebb és tapasztaltabb talán még magánál az istennél is!
2013. okt. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

jelenlegi barátnőmmel én is társkeresőn jöttem össze, mi ugyanígy voltunk, ráadásul ő nem is volt olyan bőbeszédű:)

nálunk is voltak csendek, de mindig előjöttem valami hülye témával, a lényeg hogy valamiről legyen szó :D

amúgy ha tetszel neki akkor ilyen miatt nem fog lemondani rólad, ha még picit kibírjátok akkor hamarosan úgyis eljuttok arra a pontra hogy ezek megszűnnek

2013. okt. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

BBBBBBBBBUTTTTTTTTAAAAAAAAAAA VAAAAAGYYYYYYYYYY:


,,amúgy ha tetszel neki akkor ilyen miatt nem fog lemondani rólad, ha még picit kibírjátok akkor hamarosan úgyis eljuttok arra a pontra hogy ezek megszűnnek"


Már megint a külsőt akarod felhozni, de az semmit sem ér. Ha belül valaki üres, akkor hiába szép, nem fog vele összejönni. Ép elméjű ember (tehát, aki buta, az választ csak külső alapján)nem az alapján választ. A beszélgetést meg fent kell tartani, bármi butaság is legyen az, akkor is mondani kell valamit egymásnak. Ha ő nem beszédes, akkor neked kell témákat gyártanod. De el kell menni közösen ide-oda szórakozni és akkor lesznek is témák. Addig neked kell generálni, mert ez a lány feladata ebben az esetben (50-50% kellene, de most neked kell).

2013. okt. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne hallgass rá. Ilyenkor természetes ha nincs sok közös témátok. Ha ennyire zavar akkor hozz fel valami hülyeséget mindig. Vagy menjetek el moziba ott nem kell beszélgetni. Használjatok testbeszédet. Gondolom azért társkeresőztök mert egyikőtök sem túl magabiztos, innen fakad az egész dolog.
2013. okt. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!