Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai fiúk mit gondolnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai fiúk mit gondolnak azokról a lányokról akik nem nádszálvékonyak?

Figyelt kérdés

2016. nov. 13. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Azt hogy az a normalis
2016. nov. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
A mai lányok azthiszik,hogy a nádszálvékony lányok az ideálok.A mai lányok rosszul tudják:)
2016. nov. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

A mai vilagban mar elvaras hogy nadszalvekony legyen egy lany

Nem ertem miert..

2016. nov. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem sokkal ertekesebb es szebb egy normalis testalkatu lany :)
2016. nov. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Azért ne legyünk álszentek emberek.. Nem véletlenül alakult ki ez az ideál, sok lány jobban érzi magát ebben, és nem csak azért mert a sok férfinak ez jön be, és másrészről meg mint tudjuk sok férfinak ez jön be. Bár attól függ mit értünk nádszálvékony alatt. 30 kilós csontbőr típus, ami szerintem nem sok embernek jön be, vagy 50-60-70 kilós izmosabb lányok? Kevesebb fáradozás elhízni mint gyúrni, nyilván ezért jobban figyelemre méltóbb az utóbbi. És sokkal sajátosabban tudja használni a gesztuskészletét a testbeszédével egy izmosabb lány, mint egy teltebb, ezáltal sokkal vonzóbb tud lenni. Tudom hogy ez egy ilyen fogadjuk el egymást így is amilyenek vagyunk kiírás, és csúfoljuk ki azokat, akik esetleg többet tesznek mint mi a külsejükért, csak gondoltam én is leírom a véleményem. Gondolom egyből ugrik mindenki a negatív kézre, hajrá, csak nekem adtok igazat vele;D
2016. nov. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Azért ne legyünk álszentek emberek.. Nem véletlenül alakult ki ez az ideál"

Melyik ideál?

Nem vagyok egy vénember, de születésem óta kb 3-szor változott az ideál. Arról nem is beszélve, hogy szüleim, nagyszüleim korában, meg az előző generációkban mind más volt az ideál. Szóval akkor melyik az, amelyik nem véletlenül alakult ki?

2016. nov. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
60-70 kg nekem már nem nádszál, én is ebben a kategóriában vagyok nem rögtön 120 kilóra kell gondolni..
2016. nov. 13. 22:20
 8/10 anonim ***** válasza:
Izlés kérdése. Kinek mi. Nekem most pl. egy "teltebb" lány tetszik, de a belső tulajdonságai... Áh... :D
2016. nov. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
még a 60kg is sok, ha kicsi vagy.
2016. nov. 14. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#6-os a tini kategóriában vagyunk, szerintem pár év alatt nem túlzottan változott az ideál, legalábbis az én 21 évem alatt, amiből kb 13-14 évben nem is foglalkoztam vele.
2016. nov. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!