Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szóban forgó fiú meg a lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szóban forgó fiú meg a lány szerintetek vajon mit gondolnak erről a szituról vagy egymásról?

Figyelt kérdés

Van egy 16-18 körüli lány és egy 28-30 körüli fiú vagy inkább férfi. Reggelente meg néha délutánonként egy buszon utaznak. A lány suliba jár, a fiú dolgozik, munkába jár. A fiú kiszúrta magának a lányt, megtetszett neki, vagy szimpatikus, de talán semmi több. Nem is küld felé semmilyen jelet. Ha találkoznak, gyakran rápillant a fiú, egyértelműen úgy, hogy tetszik vagy szimpi a lány. A fiú viszont gyakran utazik vele korú lánnyal, munkatársa, jókat beszélgetnek, nevetnek, talán még tetszenek is egymásnak, mindenesetre együtt jófejek.

A lány észrevette, hogy a fiú őt észrevette. A lány is rápillant amikor találkoznak vagy amikor leszálnak a buszról. De semmi több, a lány sem küld felé semmilyen jelet. Sőt, igyekszik inkább semlegesen viselkedni. Arra néz ahol a fiú ül, de úgy, hogy egyértelműen nem a fiút nézi, a szeme sarkából persze látja. Igyekszik úgy kezelni, hogy a fiú számára semleges. De azért ő is odapillant amikor felszáll vagy leszáll a buszról.

Nem árulom el hogy a fiú vagy a lány vagyok.

Szerintetek mit gondolhat a fiú meg a lány a szituról. Érdemes lehet valamelyiküknek kezdeményezni?



2016. ápr. 15. 07:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, èrdemes lehet. Ha nem is kapcsolat, de ismerettsèg lehet. Ha már mind a ketten kiszúrták a másikat, akkor valószínűleg meg is jegyeztèk.

De szerintem te a fèrfi vagy. :D

2016. ápr. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azt gondolják, hogy csak rájuk tartozik, mit gondolnak erről a helyzetről.
2016. ápr. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz lett volna E/1-ben kiírni a kérdést. Szerintem te a fiú vagy. Nyugodtan használhatod a "fiú"-t, a "férfi"-t még nem kéne erőltetni egy ideig.
2016. ápr. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy tipp a lanyra
2016. ápr. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is arra tippelek h lány vagy. Sztem a lány nem tud még megbarátkozni a gondolattal, h egy idősebb pasinak tetszik. Vagy van barátja a lánynak.

A fiú meg talán azért nem küld jeleket mert lehet h van párja és így nem is akar semmit de mégis tetszik neki a lány.

2016. ápr. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"A fiú meg talán azért nem küld jeleket mert lehet h van párja és így nem is akar semmit de mégis tetszik neki a lány."


Vagy simán csak azért nem akar semmit, mert egy 28-30 éves férfi nem nagyon tudna mit kezdeni egy 16-18 éves lánnyal. Legalábbis én (ebbe a sávba tartozó férfiként) el nem tudnám képzelni, hogy egy ilyen idős lánnyal összeálljak, még akkor sem, ha amúgy csinos, és jobb híján szívesebben nézem őt a buszon, mint a szemközi nénit.

2016. ápr. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem te vagy a lány. Nehéz lesz kezdeményezned, és csak akkor tehetsz valamilyen jelet, ha egyedül van éppen.Hogy mit, azt a szituáció dönti el. Ha előtted áll például, kérdezheted, leszáll-e, vagy megjegyezheted, hogy a múltkor nem itt szállt le, nem is tudom. Rámosolyogsz, aztán ha tetszel, veszi a lapot.
2016. ápr. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!