Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz hogy 13 évesen iszok és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz hogy 13 évesen iszok és fiúzok?

Figyelt kérdés
Néha eljárunk városba és olyankor előfordul hogy alkoholt is iszunk...A barátom pedig megfogta a mellem és a fenekem is.Változtatnom kéne a viselkedésemen?

2016. nov. 14. 16:44
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
79%
Úgy vagy gáz ahogy vagy:D
2016. nov. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem 13 évesen nem ezzel kéne foglalkoznod. Igazából arra vigyázz, hogy nehogy megbánd később, ha például belemész részegen a barátoddal valamibe... És ez nagyon anyukásan fog hangzani, de ha tovább akarsz tanulni (egyetem stb) akkor ne menjen a szórakozás a tanulás rovására, ezt tényleg komolyan mondom! (Ha nem akarsz tovább tanulni akkor meg nincs ilyen "probléma".) Nem ismerlek, de aggódok nehogy elrontsd az életedet valami figyelmetlenség, baleset miatt.
2016. nov. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
73%
Igen, nagyon gáz vagy!
2016. nov. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
87%

Először azt hittem, kimaradt egy "nem" a kérdésedből. A szüleid mit szólnak ehhez? (Bár nem tartom valószínűnek, hogy tudnak róla.)

Mindkettő (az ivás és a tapizás is) korai még 13 évesen, nem? Mondjuk az "alkoholt is iszunk" alatt sem mindegy hogy egy-két dl sört értesz (nagyon-nagyon ritkán), amiben talán 2% alkohol van vagy rendes, berúgós piálást (akár többször)...

2016. nov. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
27%
Nem vagy gáz, csak kamu. De az nagyon.
2016. nov. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
13%
Más lányok (és a fiúk is) az ivást és a komolyabb csajozást-pasizást ált. középiskola elsőbe kezdik.
2016. nov. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
69%
Ne igyal es se tapinse semmi max puszi azt annyi
2016. nov. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
77%
Ha már felvetetted a kérdést, valahol te is érzed, hogy nem normális viselkedés. 13 évesen ez nagyon nem normális. ilyenkor az ember még javában tanul, próbál felkészülni a nagybetűs életre. Még 18 évesen sem normális. Esetleg 20-21 évesen normális lenne. Te már most belekezdtél. Ha tanácsra vagy kíváncsi, azt javaslom, hogy állj le vele, beszélgessél emberekkel természetesen, építsd a kapcsolataidat, de ezt még ne csináld, mert túl fiatal vagy. Tanulj, tanulj.. Tudom, közhely, de sajnos a mai világban szükséges minimum egy érettségi ahhoz, hogy normális életet tudj egyáltalán kezdeni felnőtt korodban és ne ide-oda járkálj és dolgozd ki a beled létminimumért.
2016. nov. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
76%

sajnos ha a fent leírtak igazak, akkor őszintén sajnállak. 13 évesen már alkoholt kell inni és egyéb nem tizenéveshez illő dolgokat csinálni!? kíváncsi lennék mit szólnak hozzád a szüleid. ha esetleg terhes leszel egy ilyen kiruccanás után, a barátaid szóba sem fognak veled állni és akkor gondolom elveteted, ami ha nem sikerül tönkreteheti a szervezetedet... ha élvezed az életet hagyd abba. én is eljárok bulizni, de nem iszok! és képzeld így is én vagyok az iskola menője


16f

2016. nov. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
74%
Az innivaló folyékony, a fiú szilárd, szóval nem gáz
2016. nov. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!