Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz hogy 13 évesen iszok és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz hogy 13 évesen iszok és fiúzok?

Figyelt kérdés
Néha eljárunk városba és olyankor előfordul hogy alkoholt is iszunk...A barátom pedig megfogta a mellem és a fenekem is.Változtatnom kéne a viselkedésemen?

2016. nov. 14. 16:44
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
46%
13 évesen én és a barátaim bicikliztünk , beszélgettük. Nem jártunk el inni.. Fura hogy milyen világot élünk. Én akkor még kislánynak éreztem magam. Nem érdekeltek ilyen dolgok.
2016. nov. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 Scav ***** válasza:
75%

Nem kell tanulni, inni kell és fiúzni. 13 évesen mi mást kívánhatna az ember lánya?

De majd ha felnőttként csak minimálbéres munkákat kapsz, vagy azt se, akkor nem a rendszerben lesz a hiba. Nem is a zsidók tehetnek majd róla. Se a gyíkemberek. Hanem te magad vagy a felelős a sorsodért, illetve a szüleid, hogy nem figyeltek oda eléggé rád. De hát segélyen is eltengődnek valahogy életük végéig az emberek. Szóval hajrá, igyál...

2016. nov. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
54%
nem gáz, én is csináltam iyleneket 13 évesen, semmi bajom nem lett. normális ember vagyok. viszont ez nem tartozik senkire, ne rajkodj vele!
2016. nov. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim válasza:
89%
remélem kamu kérdés.. a világ megérett a pusztulásra.
2016. nov. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
0%
Az a gáz, h nem én vagyok a fiúd. :D
2016. nov. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
47%
Szerintem az ivás elég gáz 13 évesen. Persze én is ittam már de nem ,,rendszeresen", és csak éppen egy-két kortyot. a fiúzás, az attól függ, hogy érted. Ha úgy, hogy hetente váltogatod a fiúkat, akkor igen, elég gáz. Ha úgy érted, hogy volt már 3-4 barátod 13 évesen, akkor nem. Az, hogy megfogta a fenekedet, az ha téged nem zavar, akkor szerintem nem baj. Az én barátom is fogta már meg a fenekemet, meg rendese csókolóztunk is. Szerintem nem gáz. :) 13/L
2016. dec. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
Hát én 14 vagyok és még mindig csak ott tartok h a barátom megpuszilt(az arcomon) szerintem ez elég gáz. Szerintem beszélj a szüleiddel és mondj el nekik mindent (ha te is így akarod) ok biztos tudnak segíteni . Nagyon sajnálom h ilyen előfordul a világban T_T Igazából azok a fiúk nem normálisak/nem normális .
2016. dec. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
68%
Igen! Változtatnod kéne, de nagyon! Ha már most ilyen vagy, mi lesz veled pár év múlva? Egy kiöregedett k....a lesz belőled, és senki értelmesnek nem fogsz kelleni!
2017. jan. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
100%

14 vagyok lehet en vagyok nagyon lemaradva de en meg csokolozni se csokoloztam meg baratom is csak egy volt fel eve de kb tartott 3 hetig.Nem h a mellemet fogdosta csak megolelt.Néha iszom forraltbort telen kb ketszer de ennyi.Valahogy nem tudok ugy gondolni egy fiura,hogy vele lefekudjek vagy csak siman azt fogdossa amit nem kene.14/l

Egyebkent szerintem te is erzed h ez nem normalis.Viszont ha neked ez jo ha a szuleid megengedik nekem semmi jogom h ebbe beleszoljak. Csak egy tanacs:szerintem nyugodtan olelj meg egy fiut,de ne fogdossa a melled vagy a feneked illetve azokat amiket nem kene.Ihatsz neha de tenyleg csak ha a szuleid megengedik.

2017. márc. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Nem gáz de kicsit korai.
2021. nov. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!